Tiešsaistes seminārs “Digitālā Dekāde – Eiropas un Latvijas Digitālo prasmju resursi”

Mūsdienās informācijas apjoms par iniciatīvām digitālo prasmju jomā ir tik plašs un daudzveidīgs, ka tajā orientēties nebūt nav viegli. Šobrīd iegūt jaunāko informāciju par dažādiem izmantojamiem resursiem – pētījumiem, notikumiem, labajām praksēm, mācību un karjeras attīstības iespējām, finansējuma piesaistes iespējām un citām aktualitātēm, kā arī dalīties ar savu pieredzi un atrast projekta partnerus, ir iespēja, izmantojot gan Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformu, gan Latvijas Digitālo prasmju partnerības platformu.

  • Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platforma sāka darbu 2021. gada maijā, gada laikā šeit publicēti vairāk kā 2000 noderīgu resursu: pētījumi un statistika, mācību programmas un tiešsaistes kursi, zināšanu novērtēšanas rīki dažādām auditorijām. Platformā arī pieejama informācija par Eiropas dalībvalstu stratēģijām un labākajām praksēm digitālo prasmju vecināšanai, kā arī aktuāla informācija par digitālo prasmju jaunumiem un tiešsaistes semināriem un konferencēm. Šobrīd platformā reģistrēti jau vairāk kā 4000 regulārie lietotāji.
  • Latvijas digitālo prasmju partnerības platforma pieejama no 2022. gada janvāra un apkopo gan digitālo prasmju resursus, kas pieejami Latvijā un ko izstrādājuši partneri – digitālie mācību centri, IKT nozares uzņēmumi, valsts un pašvaldību organizācijas, gan informē par aktuāliem notikumiem Latvijā un Eiropā. Platforma ir lieliska iespēja dalīties ar savu pieredzi, resursiem un atrast noderīgu informāciju.

Lai par visu augstāk minēto uzzinātu vairāk, aicinām Jūs piedalīties Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētajā seminārā “Digitālā Dekāde – Eiropas un Latvijas Digitālo prasmju resursi”. Semināra darba valoda – latviešu un angļu. 

Seminārs notiks tiešsaistē š.g. 25. maijā, plkst. 15.00-16.00 (Latvijas laiks), tiešraide būs vērojama arī LIKTA FB lapā.

Seminārā tiek aicinātas piedalīties nozares asociācijas, digitālo inovāciju centri, mācību centri, bibliotēkas, nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī citi interesenti, kas iesaistīti digitālo prasmju veicināšanā.

Lai pieteiktos semināram, lūdzu, aizpildīt tiešsaistes formu līdz 23. maijam! Saite uz tiešsaistes semināru tiks izsūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem uz pieteikuma formā norādīto e-pasta adresi.

Semināra darba kārtība pieejama šeit.