Tet pārtrauc retranslēt vairākus ar Krievijas Federācijas valdību un starptautiskajām sankcijām pakļautām personām saistītus kanālus

Šajā Ukrainas tautai un visai Eiropas sabiedrībai grūtajā brīdī, kad Krievija Federācija izvērš neiedomājamu agresiju pret Ukrainu, Tet ir pieņēmis lēmumu visās uzņēmuma televīzijas platformās pārtraukt to televīzijas kanālu retranslāciju, kuru īpašnieki vai amatpersonas ir saistītas ar Krievijas Federācijas valdību, pakļauti starptautiskajām sankcijām vai arī par kuru statusu šobrīd nav iespējams iegūt pilnvērtīgu informāciju.

Lēmums stājas spēkā tūlītēji, un naktī uz sestdienu, 26. februāri, tiks pārtraukta retranslācija kanāliem: PBK Igaunija, MirTV, THT, Пятница International, THT4 International, CTC Baltics, RTVi, THT Music, КХЛ, Авто Плюс, Наука, Перец!, РБК, 1+2, Моя Планета, Домашний.

Tet iestājas par objektīvu un aizsargātu informatīvo telpu, turpinot nodrošināt plašu un daudzveidīgu saturu dažādām interesēm, gan latviešu, gan angļu, krievu un citās valodās. Iedzīvotājiem, kuriem labāk zināmā un piemērotākā valoda ir krievu valoda, joprojām būs pieejams plašs, aizraujošs un informatīvs kanālu klāts, piemēram, kanāli 8TV, Дождь (TV Rain), UATV (Ukraina), Current Time (Настоящее Время), Duo 7, 3+, kā arī kanāli ar krievu valodas tulkojumu – Fox, Discovery, Euronews u.c.

Vienlaicīgi Tet turpina strādāt, lai pēc iespējas drīzāk satura klāstu papildinātu ar plašu un dažādām interesēm atbilstošu saturu. Tet būs gatavs atjaunot satura piegādes diskusijas, mainoties situācijai un iegūstot apliecinājumu par kanālu īpašnieku atbilstību starptautisko sankciju regulējumam.

Papildu informācija:

Lāsma Trofimova
Sabiedrisko attiecību un korporatīvās komunikācijas daļas direktore
+371 2648 0407
Lasma.Trofimova@tet.lv
tet.lv