SES risinājums tiešraižu straumēšanā

Orbitālo satelītu operatora SES jaunākais risinājums ar nosaukumu Satelīts un OTT sinhronizācijā raidorganizācijām un satura tiesību īpašniekiem dod iespēju skatītājiem nodrošināt būtiski uzlabotu un konsekventāku tiešraižu skatīšanās pieredzi jebkurā ekrānā vai pat vairākos ekrānos, novēršot signāla padeves latentumu, kas ir tā sauktais vājais punkts tiešraides straumēšanā, izmantojot IP piegādi. Sinhronizēta over-the-top (OTT) un satelīta apraide, nodrošina IP signāla piegādi OTT platformām tikpat ātri kā satelīts.

 

Dažu sekunžu kavēts signāls, vērojot tiešraidi, var sabojāt visa notikuma skatīšanās pieredzi, un to novērst ir bijis liels izaicinājums līdz šim.  SES unikālais risinājums uztver avota signālu ceļā uz satelītu un izplata to caur IP vienlaikus ar satelītu. Izmantojot tā saukto zemā latentuma kodējumu un noskaņošanu IP straumei, risinājums var piegādāt saturu OTT platformām sinhronizācijā ar satelīta signālu. Šis tehniskais paņēmiens novērš aizkavēšanās sekundes starp tradicionālo televīzijas apraidi un citiem zema latentuma OTT risinājumiem vai regulārām apraidēm.

 

“Mūsdienu raidorganizācijas vēlas aizsargāt un attīstīt savu biznesu, nodrošinot labāko iespējamo pieredzi tiešraidēs, īpaši premium klases sportam. Var tikai iedomāties piedzīvoto vilšanos un sarūgtinājumu, kad līdzjutējs vēro svarīgu maču OTT platformā un dzird, kā pūlis bārā uz ielas uzgavilē aiz sajūsmas par iesistiem vārtiem, pirms viņš pat redz šos vārtus, ” uzsver SES Video izpilddirektors Ferdinands Kaisers (Ferdinand Kayser).

 

SES kā pasaules vadošais satelītu operators nodrošina satelīta signāla padevi vairāk nekā 355 miljoniem TV mājsaimniecību jeb 1 miljardam cilvēku, un caur satelītu izplata vairāk nekā 8200 kanālus. SES nesen pilnībā pabeigtā apvienošanās ar video pakalpojumu meitasuzņēmumu MX1kopā ar SES Video biznesa vienību nozīmē, ka SES tagad pārvalda vairāk nekā 525 kanālus un nodrošina vairāk nekā 8400 stundas tiešsaistes video straumēšanas, tai skaitā vairāk nekā 620 stundas premium sporta veidu un tiešraides notikumu vienā dienā.

 

SES jaunākais risinājums tiks demonstrēts IBC2019 izstādē Amsterdamā 13. septembrī.

SES ir pasaules vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 70 satelītiem divās dažādās orbītās: ģeostacionārajā zemes orbītā (GEO) un vidējā zemes orbītā (MEO). Tas nodrošina dažādus klientus ar video izplatīšanas un datu savienojamības pakalpojumiem globālā mērogā, izmantojot divas biznesa vienības: SES Video un SES Networks. SES Video sasniedz vairāk nekā 355 miljonus TV mājsaimniecību, izmantojot Direct-to-Home (DTH) platformas un kabeļu, zemes un IPTV tīklus visā pasaulē. SES Video nodrošina pilnu novatorisku pakalpojumu klāstu gan lineārai, gan digitālajai izplatīšanai, kā arī ASTRA satelītu sistēmu, kurai ir vislielākais DTH televīzijas pieslēgums Eiropā. SES Networks nodrošina globāli pārvaldītus datu pakalpojumus, savienojot cilvēkus dažādās nozarēs, tostarp telekomunikācijās, jūras, aeronavigācijas un enerģētikas jomā, kā arī valdības un publiskā sektora iestādes visā pasaulē. SES Networks portfolio ietver GovSat, 50/50 publiskā un privātā sektora partnerību starp SES un Luksemburgas valdību, un vienīgo neģeostacionāro sistēmu O3b, kas piegādā fiber-like platjoslas pakalpojumus. Papildu informācija pieejama www.ses.com

Vairāk informācijas:

Sjūzana Onga
Sabiedriskās attiecības
Tālr.: +352 710 725 500
suzanne.ong@ses.com