ses

SES jaunumi

SES apkalpoto TV mājsaimniecību skaits palielinājies līdz 355 miljoniem

Pasaules vadošā orbitālo satelītu operatora SES, kura viena no tele stacijām atrodas arī Rīgā, Zaķusalas krastmalā, apkalpoto TV mājsaimniecību skaits 2018. gadā palielinājies par 4 miljoniem, sasniedzot 355 miljonus TV mājsaimniecību. Atbilstoši tirgus izpētes Satellite Monitor pētījuma datiem, SES satelītu flote tehniski nodrošina video satura piegādi vairāk nekā 1 miljardam skatītāju visā pasaulē, salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, kad SES apkalpoja 351 miljonu TV mājsaimniecību.

Eiropā SES apkalpo kopumā 167 miljonus TV mājsaimniecību un vadošā televīzijas izplatīšanas tehnoloģija joprojām ir tieši satelītu apraide, īpaši tā sauktā tiešā līdz gala patērētājam Direct-to-Home.

Pētījums uzrāda, ka kopumā satelīta apraide Eiropā kā platforma ir ļoti pievilcīga gan drošuma gan izmaksu ziņā video piegādei plašām auditorijām, kas ir īpaši būtiski HDTV un UHD TV kanālu raidīšanai. SES satelītu flote patlaban nodrošina turpat 2800 HDTV un 40 UHD TV kanālu apraidi.

Par SES

SES ir pasaules vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 70 satelītiem divās dažādās orbītās: ģeostacionārajā zemes orbītā (GEO) un vidējā zemes orbītā (MEO). Tas nodrošina plaša spektra klientus ar video izplatīšanas un datu savienojamības pakalpojumiem globālā mērogā, izmantojot divas biznesa vienības: SES Video un SES Networks. SES Video sasniedz vairāk nekā 351 miljonu TV mājsaimniecību, izmantojot Direct-to-Home (DTH) platformas un kabeļu, zemes un IPTV tīklus visā pasaulē. SES Video portfelī ietilpst MX1, vadošais multivides pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā pilnu novatorisku pakalpojumu klāstu gan lineārai, gan digitālajai izplatīšanai, kā arī ASTRA satelītu sistēma, kurai ir vislielākais DTH televīzijas pieslēgumu tīkls Eiropā. SES Networks nodrošina globāli pārvaldītus datu pakalpojumus, savienojot cilvēkus dažādās nozarēs, tostarp telekomunikācijās, jūras, aeronavigācijas un enerģētikas jomā, kā arī valdības un publiskā sektora iestādes visā pasaulē. SES Networks portfolio ietver GovSat, 50/50 publiskā un privātā sektora partnerību starp SES un Luksemburgas valdību, un O3b, vienīgā neģeostacionārā sistēma, kas piegādā fiber-like platjoslas pakalpojumus. 

Vairāk informācijas

Markus Paijers

Korporatīvo sakaru daļa

Tālr.: +352 710 725 500

Markus.Payer@ses.com