ses

SES ienākumi pirmajā ceturksnī

Pasaules vadošā satelītu operatora SES, kura viena no telestacijām darbojas Rīgā, ienākumi 2020. gada pirmajā ceturksnī ir 478,9 miljoni eiro, kas ir par 1,9% mazāk nekā pērn attiecīgajā laika posmā. SES grupas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) ir 284, 7 miljoni eiro.

SES biznesa segmenta SES Networks, kas nodrošina visplašākos, augstas drošības satelītu komunikācijas nodrošinājuma pakalpojumus, ieņēmumi pirmajos trīs mēnešos ir 196,6 miljoni eiro, kas ir par 8,4% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos trīs mēnešos. Savukārt segmenta SES Video, kas nodrošina satelīta komunikāciju pakalpojumus raidsabiedrībām, satura un interneta pakalpojumu nodrošinātājiem, ieņēmumi pirmajos trīs mēnešos ir 281,9 miljoni eiro, kas ir par 8,1% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Šobrīd SES ģeostacionāro orbitālo satelītu flote no savām divpadsmit telestacijām, no kurām viena atrodas arī Rīgā, Zaķusalā, kopumā pārraida 8330 TV kanālus visā pasaulē, tajā skaitā 2923 augstas izšķirtspējas jeb HDTV kanālus, kas salīdzinoši ar iepriekšējā gada pirmajiem 3 mēnešiem ir par 3,4% vairāk. Savukārt SES pārraidīto Ultra HD televīzijas kanālu skaits šobrīd ir 53.

SES orbitālo satelītu flote šobrīd nodrošina videosatura pārraidi 367 miljoniem mājsaimniecību visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Vairāk informācijas:

Sjūzana Onga (Suzanne Ong)
External Communications
Tel: +352 710 725 500
suzanne.ong@ses.com

Par SES

SES drosmīgais redzējums ir sniegt pārsteidzošu pieredzi it visur pasaulē, izplatot visaugstākās kvalitātes video saturu un nodrošinot netraucētu savienojumu visā pasaulē. SES kā globālo satura savienojamības risinājumu līderis pārvalda pasaulē vienīgo daudz orbitālo satelītu floti ar unikālu globālā pārklājuma un augstas veiktspējas kombināciju, ieskaitot komerciāli pierādītu, zema latentuma Zemes Vidējās Orbītas O3b sistēmu. Piesaistot plašu un inteliģentu, mākoņu iespējotu tīklu, SES spēj nodrošināt augstas kvalitātes savienojumu risinājumus jebkur uz sauszemes, jūrā vai gaisā, kā arī ir uzticams partneris pasaules vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, mobilo tīklu operatoriem, valdībām, savienojamības un mākoņa pakalpojumu sniedzējiem, raidorganizācijām, video platformu operatoriem un satura īpašniekiem. SES Video tīkls pārraida vairāk nekā 8300 TV kanālus, sasniedzot vairāk nekā 367 miljonus mājsaimniecību visā pasaulē, nodrošinot pārvaldītus multivides pakalpojumus kā lineāru tā nelineāru mediju satura piegādi. Uzņēmums ir kotēts Parīzes un Luksemburgas biržās (Ticker: SESG). Papildu informācija ir pieejama vietnē: www.ses.com.