ses

SES finanšu rezultāti 2019. gadā

Pasaules vadošā satelītu operatora SES, kura viena no telestacijām atrodas arī Rīgā, apgrozījums 2019. gadā ir EUR 1 miljards 983,9 miljoni, kas ir par 1,3 % mazāk salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu. 

SES grupas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) pērn ir EUR 1 miljards 216,6 miljoni, kas ir par 3,1 % mazāk salīdzinoši ar iepriekšējā perioda rādītājiem.

Uzņēmuma biznesa vienības SES Video apgrozījums ir EUR 1 miljards 210 miljoni, savukārt biznesa vienības SES Networks apgrozījums ir EUR 734, 1 miljoni, kas ir 4,5 % palielinājums salīdzinot ar gadu iepriekš.

Orbitālo satelītu operatora SES satelītu flotes izplatīto TV kanālu skaits 2019. gadā palielinājies par 6% salīdzinoši ar iepriekšējo gadu un patlaban kopumā ir 8324 TV kanāli, tajā skaitā 2956 HDTV.

SES pārraidīto ultra augstas izšķirtspējas Ultra HD TV kanālu skaits periodā palielinājies par 17%, un patlaban SES pasaulē nodrošina 48 Ultra HD TV kanālu pārraidi.

Vairāk informācijas:

Sjūzana Onga (Suzanne Ong)
External Communications 
Tel: +352 710 725 500 
suzanne.ong@ses.com

Par SES

SES drosmīgais redzējums ir sniegt pārsteidzošu pieredzi it visur pasaulē, izplatot visaugstākās kvalitātes video saturu un nodrošinot netraucētu savienojumu visā pasaulē. SES kā globālo satura savienojamības risinājumu līderis pārvalda pasaulē vienīgo daudz orbitālo satelītu floti ar unikālu globālā pārklājuma un augstas veiktspējas kombināciju, ieskaitot komerciāli pierādītu, zema latentuma Zemes Vidējās Orbītas O3b sistēmu. Piesaistot plašu un inteliģentu, mākoņu iespējotu tīklu, SES spēj nodrošināt augstas kvalitātes savienojumu risinājumus jebkur uz sauszemes, jūrā vai gaisā, kā arī ir uzticams partneris pasaules vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, mobilo tīklu operatoriem, valdībām, savienojamības un mākoņa pakalpojumu sniedzējiem, raidorganizācijām, video platformu operatoriem un satura īpašniekiem. SES Video tīkls pārraida vairāk nekā 8300 TV kanālus, sasniedzot vairāk nekā 355 miljonus mājsaimniecību visā pasaulē, nodrošinot pārvaldītus multivides pakalpojumus kā lineāru tā nelineāru mediju satura piegādi. Uzņēmums ir kotēts Parīzes un Luksemburgas biržās (Ticker: SESG).