Sākusies Shared Mission programmas ceturtā sezona: uzsvars uz ilgtspējīgu enerģiju

Jau ceturto gadu pēc kārtas aicinām organizācijas, kas izstrādā inovatīvus risinājumus aktuālām vides un sociālajām problēmām, piedalīties Shared Mission programmā. Šogad programma koncentrējas uz inovatīviem un ilgtspējīgas enerģijas projektiem.

Mēs sniegsim bezmaksas juridiskos un nodokļu pakalpojumus atlasītiem projektiem, kas ir saskaņā ar mūsu galveno mērķi – labklājības veicināšanu reģionā un kam ir spēcīgs inovācijas elements.

Pieteikšanās termiņš ir no 27. marta līdz 16. aprīlim. Vairāk par programmu jūs varat uzzināt un iesniegt savu pieteikumu šeit.

Enerģētikas problēmu risināšana, izmantojot inovācijas

Lai gan šogad mēs pievēršamies enerģētikas tēmai, gaidām, ka pieteiksies dažādu nozaru organizācijas. Neatkarīgi no tā, vai izstrādājat inovatīvus projektus, kas vērsti uz atjaunojamās un tīrās enerģijas risinājumiem, radāt vai pielāgojat energoefektīvas tehnoloģijas, vai strādājat pie interešu aizstāvības projektiem, kas nodrošina tiesisko regulējumu efektīviem un zaļās enerģijas risinājumiem – mēs esam gatavi sniegt jums atbalstu visos juridiskajos un nodokļu jautājumos, ar kuriem jūs varētu saskarties.

Mēs piedāvājam pro bono pakalpojumus atlasītām organizācijām/uzņēmumiem kopumā līdz 100 000 EUR gadā.

Par Shared Mission programmu

Mēs uzsākām Shared Mission programmu 2020. gadā, lai mūsu reģions ātrāk atgūtos no Covid-19 pandēmijas izraisītās veselības un ekonomikas krīzes. Mūsu mērķis bija dot savu ieguldījumu, sniedzot bezmaksas juridiskās un nodokļu konsultācijas projektiem, kas virzās uz šo mērķi. Pēc veiksmīgas programmas pirmās sezonas mēs nolēmām to iekļaut mūsu ilgtspējības stratēģijā un īstenot to katru gadu. Līdz šim mēs esam atbalstījuši vairāk nekā 52 projektus mūsu reģionā. Vairāk par to varat lasīt šeit.

Shared Mission programma ir vienīgā šāda veida iniciatīva reģionā, un 2021. gadā Financial Times to nominēja “Innovative Lawyers” balvai.