RĪTA KAFIJA UN GABALIŅŠ IEDVESMAS – KĀ IZVĒLĒTIES LABĀKOS ERP UN CRM RISINĀJUMUS UN IENEST VEIKSMĪGAS PĀRMAIŅAS SAVĀ UZŅĒMUMĀ?

Vai vēlies, lai Tavs mazais vai vidējais uzņēmums aug un kļūst par tāda līmeņa biznesu, ko neesi redzējis pat savos vispārdrošākajos sapņos? Ja atbilde, ir jā, tad moderni, mākonī bāzēti ERP un CRM risinājumi ir īstie instrumenti, kas Tev nepieciešami. Izbaudi savu rīta kafiju un gūsti iedvesmu kopā ar mākoņrisinājumu ekspertiem, kuri pastāstīs, kā šos instrumentus pareizi pielietot, lai Tavs bizness iegūtu maksimālo labumu.

Līdzšinējās ERP sistēmas ir krietni noslogojušas uzņēmumu resursus un tām trūkst mērogojamības, kas tik ļoti nepieciešama mūsdienu biznesa izaicinājumu pārvarēšanai. ERP mākoņsistēma palīdzēs uzņēmumam ne tikai radīt inovācijas industrijā, bet arī mudinās kļūt par nozares līderi, nepārtraukti uzlabojot biznesa procesus.

Vienīgais limits mazo un vidējo uzņēmumu izaugsmei ir iztēle, taču ar ekspertu atbalstu nebaidies arī no lieliem sapņiem. SAP palīdzēs realizēt biznesa sapņus, piedāvājot ideālo risinājumu Tavam uzņēmumam – SAP Business ByDesign. Saki ardievas datu rezervuāriem, neelastīgiem procesiem un novecojušām sistēmām. Tev ir iespēja iepazīt jaunās paaudzes ERP mākoņsistēmu, atklāt šī risinājumu priekšrocības un to, kā veikt pāreju no vecās sistēmas uz jauno.

Sāc savu ceļu pretī ERP mākoņsistēmai un reģistrējies vebināram, kurā eksperti atklās, kā izvēlēties labāko ERP un CRM risinājumu un ienest uzņēmumā veiksmīgas izmaiņas.

Reģistrējies dalībai vebinārā līdz 23. maijam, aizpildot reģistrācijas formu šeit.

Saite uz pasākumu LIKTA Facebook šeit
 

Runātāji: Ainārs Bemberis, Aleksandrs Popovs un Jānis Strumpmanis

Datums: 24. maijs plkst. 9.30-10.30