Riska kapitāla finansējums

Fonds “ZGI-4” ir izveidots Latvijas uzņēmumu izaugsmes veicināšanai.

Fonda pārvaldībā ir 25 miljoni eiro un vēlamais investīciju apmērs vienā uzņēmumā ir no 0.5 līdz 3.75 miljoniem eiro.

Mazie un vidējie uzņēmēji, kas vērsti uz attīstību, tādējādi var finansēt gan darba kapitālu, gan pamatlīdzekļu iegādi, gan arī citus paplašināšanās projektus. Pieejamais finansējums ļauj realizēt uzņēmumu ambīcijas – palielināt eksportu un kļūt par tirgus līderiem. Tāpat iespējams paplašināt jaudas, attīstīt jaunus darbības virzienus, uzlabot uzņēmuma rentabilitāti vai automatizēt procesus.
Piesaistot fonda finansējumu, uzņēmējs iegūst ne tikai finanšu resursus, bet arī komandas biedru un partneri ar vērtīgu pieredzi un mērķi pievienot biznesam vērtību.

ZGI Capital komanda jau ir veikusi investīcijas metālapstrādē, pārtikas nozarē, kokapstrādē, loģistikā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, mazumtirdzniecībā, pakalpojumu eksportā u.c.
ZGI Capital ir viens no vispieredzējušākajiem riska kapitāla fondu pārvaldniekiem Baltijā, kurš savu darbību uzsāka 2005. gadā un tas ir reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā. Investīciju periodu ir noslēgušas trīs fondu paaudzes, šobrīd tiek uzsākta ceturtā.

Lai pieņemtu lēmumu par investīcijām, mums ir svarīgi izprast uzņēmuma līdzšinējo darbību, kapitāla izlietojuma plānus un pārliecināties par tālākas izaugsmes pamatojumu. Mēs gaidīsim ziņu par Jūsu biznesa projektu e-pastā zgi@zgi.lv vai pa tālruni +371 67 969 140.

Jautājumi & vairāk informācijas

zgi@zgi.lv

+371 67 969 140.