RISEBA Karjeras diena

RISEBA aicina LIKTA biedrus piedalīties Karjeras dienās 2019!

RISEBA Karjeras dienas notiks visu aprīļa mēnesi, tās būs arvien plašākas un spilgtākas, turpinot svarīgu platformu, kurā dodam iespēju topošajiem profesionāļiem – studentiem satikties ar nozares pārstāvjiem!  Centrālais Karjeras mēneša notikums ir RISEBA Karjeras diena 9. aprīlī, augstskolas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. RISEBA 

Karjeras dienas laikā uzņēmumi varēs piedalīties izstādē ar informatīviem materiāliem par sevi, satikt studentus, absolventus un citus interesentus, iepazīstināt ar savām darbības jomām, uzrunāt praktikantus un iegūt potenciālus darbiniekus. Izstādes laikā notiks arī dažādas aktivitātes, tādas kā spēles, konkursi, “Ātrie randiņi ar karjeru” un noslēgumā muzikāls pārsteigums!

 

Apskaties pagājušā gada video, bildes un uzzini par jaunumiem šī gada pasākuma Facebook profilā.

Visu aprīļa mēnesi studentus, mūžizglītības kursu dalībniekus, absolventus, profesionālās vidusskolas “Victoria” skolniekus un citus interesentus gaidīsim vieslekcijās, semināros, meistarklasēs un uzņēmumu prezentācijās latviešu, krievu un angļu valodās, kā arī notiks preses pasākums. Priecāsimies arī ja, Jūs vēlēsieties kādā no šiem pasākumiem uzstāties, stāstot par sava uzņēmuma pieredzi un arī aktualitātēm savās darbības sfērās!

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Undīne Perse-Vilerte
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”
Studentu karjeras atbalsta speciālists
Tālr: +371 25620163
Adrese: Meža iela 3, Rīga, LV-1048
e-pasts: undine.perse.vilerte@riseba.lv