Pasniegta Rīgas uzņēmēju gada balva 2023

Rīgas labākie uzņēmumi – Aerones, SEB Global Services, Accenture, Bonava Latvija, Cellbox Labs un SAF Tehnika

Rīgas dome šī gada 6. decembrī Mazajā Ģildē godināja Rīgas labākos uzņēmumus. Īpašā Rīgas uzņēmēju balvas ceremonija norisinājās trešo reizi un sekmīgākos uzņēmējus sešās kategorijās sumināja Rīgas vicemērei Lindai Ozolai.

Vilnis Ķirsis, Rīgas mērs:

“Šie seši uzņēmumi kalpo kā paraugs un iedvesma rīdziniekiem. To ambīcijas, prasmes un saražotais rada nozīmīgu pienesumu pilsētas attīstībai. Kā sens tirdzniecības mezgls, Rīga ir pateicīga vieta jaunām idejām un drošām investīcijām.”

Fredis Bikovs, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras direktors:

“Trešo reizi suminot labākos Rīgas uzņēmējus, iezīmējies laureātiem kopīgais. Tie vienmēr domā plašāk par pilsētas vai valsts robežām, un to panākumu pamatā ir inovācijas, stratēģisks redzējums un profesionālas komandas.”

Pasākuma ietvaros tika apbalvoti Rīgas gada labākie uzņēmumi sešās Rīgas prioritārajās nozarēs – jaunuzņēmums, starptautiskais biznesa centrs, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, nekustamais īpašums, biomedicīna un ražošana ar augstu pievienoto vērtību.
 

  • Rīgas gada jaunuzņēmums – Aerones;
  • Rīgas gada uzņēmējs starptautisko biznesa centru nozarē – SEB Global Services;
  • Rīgas gada uzņēmējs IKT nozarē – Accenture;
  • Rīgas gada uzņēmējs nekustamo īpašumu nozarē – Bonava Latvija;
  • Rīgas gada uzņēmējs biomedicīnas nozarē – Cellbox Labs;
  • Rīgas gada uzņēmējs ražošanas nozarē ar augstu pievienoto vērtību – SAF Tehnika.

Laureātus noteica Rīgas investoru konsultatīvā padome. Balvām izvirzītos uzņēmumus atbilstoši izstrādātajiem kritērijiem nominēja nozaru asociācijas – Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija Startin.lv, Latvijas Starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozares asociācija ABSL Latvia, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA), Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse (NĪAA), Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAKIFA) un Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA).

Šī gada balvas izstrādāja uzņēmumi Overpriced DesignSporrong un Baiba Glass.

Fotogrāfijas no balvu pasniegšanas ceremonijas ŠEIT.