emergn-seminars

Notiks seminārs par dokumentu automatizāciju

Emergn Machine Learning Lab ir izstrādājuši risinājumu, kas varētu palīdzēt dokumentu plūsmu optimizācijā un 3. jūlijā no plkst. 10 līdz 11 organizē tiešsaistes semināru “Dokumentu plūsmas automatizācijas iespējas, balstoties uz dokumenta saturu, izmantojot mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās iespējas”.

Pieaugot dokumentu plūsmai un elektronisko dokumentu apritei, parādās jaunas iespējas dokumentu plūsmas pārvaldībai un dokumentu apstrādei, izmantojot valodas apstrādes mašīnmācīšanās tehnoloģijas. Piemēram, automatizēt ienākošo dokumentu klasifikāciju, automātiski nosakot dokumenta tipu, adresātu un iegūstot dokumenta metadatus. Tāpat pieaug nepieciešamība pēc dokumentu anonimizācijas, lai dokumentus varētu publicēt publiski piejamās web vietnēs. Šādu uzdevumu risināšanai var izmantot mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās risinājumus.

Šajā tiešsaites seminārā mēs vēlamies dalīties pieredzē dokumentu anonimizācijā, dokumentu klasifikācijā un papildus informācijas izgūšanā no dokumentiem. Tiks demonstrēts risinājums un pieejas dokumentu apstrādes veikšanai, atslēgas vārdu marķēšanai un mašīnmācīšanās modeļu trenēšanai, ko var veikt lietvedības speciālisti.

Seminārs notiks latviešu valodā. 

Semināra mērķauditorija: administratīvā departamenta vadītāji, finanšu departamenta vadītāji.