Notiks seminārs “Kriptovalūtas un blokķēžu tehnoloģiju izmantošana krāpniecības novēršanai”

Seminārs “Kriptovalūtas un blokķēžu tehnoloģiju izmantošana krāpniecības novēršanai” tiek organizēts Erasmus+ “Blokķēdes uzņēmējiem – netradicionālās nozares 4.0 mācību programma augstākajai izglītībai” projekta Nr. 2018-1-RO01-KA203-049510 ietvaros.

Projekta mērķis ir radīt jaunu, netradicionālu mācību pieeju, kā apgūt blokķēžu tehnoloģiju, kas, iespējams, nākamo 5 – 10 gadu laikā skars visas industrijas. Projekta rezultātā SIA “Baltijas Datoru akadēmija” kopā ar sadarbības partneriem Ekonomikas zinātņu akadēmiju Bukarestē (Rumānija), Tallinas Tehnoloģiju universitāti (Igaunija), Ovidius Constanta universitāti (Romānija), kā arī IT uzņēmumiem Mathemagenesis Ltd. (Grieķija), Viteco Ltd. (Itālija) un Zitec Ltd. (Rumānija) izstrādājusi brīvpiekļuves mācību materiālus un izglītojošu spēli, kas bezmaksas pieejama projekta platformā https://platform.blocks.ase.ro/.

Seminārā tiks sniegta informācija par kriptovalūtu darbību, to juridisko regulējumu dažādās valstīs, blokķēžu jaunuzņēmuma dibināšanu Latvijā.

Seminārs norisināsies tiešsaistē, Microsoft Teams platformā, 2021. gada 18. jūnijā no plkst. 12:00 līdz plkst.15:00.

Runātāji:

  • Mikus Losāns, Latvijas/Šveices jaunuzņēmuma “TrustSearch” dibinātājs. Mikus 2018. – 2019. Gadā Latvijas Universitātē izveidoja Blokķēdes preakseleratoru Biznesa inkubatora ietvaros. Ir organizējis arī Blokķēdes bootcamp Cūgā, Šveicē un vairākus Blokķēdes meetup Šveicē, Izraēlā un Latvijā;
  • Viesturs Burkāns, dibinātājs un līdzšinējais Kontroles Dienesta (Finanšu Izlūkošanas Dienests) vadītājs;
  • Elīna Plāne, SIA “Baltijas Datoru akadēmija” projektu vadītāja.

Pieteikšanās semināram līdz 17. jūnijam: https://forms.office.com/r/4e37HmBby0

Semināra programma >>

Jautājumu gadījumā:
Projektu vadītāja
Elīna Plāne
elina.plane@bda.lv
Tālrunis: +371 29624944

Foto: Unsplash