Notiks IT kausa izcīņa telpu futbolā

Sestdien, 23.martā, mājīgajā Salaspils sporta namā notiks tradicionālais telpu futbola turnīrs IT uzņēmumu komandām. Spēļu sākums pulksten 10:00, apbalvošanas ceremonija neilgi pēc pēdējo maču noslēguma – ap pulksten 13:30.

Šogad sacensībās piedalīsies astoņu uzņēmumu komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn: “Autentica”, “Arvato Systems Latvia”, “Balticom”, “EIS”, “If Apdrošināšana”, “LMT”, “Mitigate” un “Swisscom”.Komandas cīnīsies ne vien par medaļām un vērtīgām organizatoru sarūpētām balvām, bet arī par Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) dāvāto ceļojošo kausu.

“LIKTA ceļojošā IT kausa izcīņa telpu futbolā pēc COVID-19 pārtraukuma atkal uzņem apgriezienus un man ir patiess prieks, ka IT uzņēmumi aktīvi iesaistās. Tā ir lieliska iespēja IT nozares speciālistiem mazliet atslēgt prātu no ikdienas intelektuāli saspringtā darba, atpūsties un gūt enerģiju jauniem izaicinājumiem. Vēlam labus panākumus un jaunas uzvaru virsotnes!” uzsver LIKTA prezidente prof. Signe Bāliņa.

Pirmais telpu futbols IT komandām tika aizvadīts 2018.gadā, kad 12 komandu konkurencē triumfēja “Evolution Latvia”, aiz sevis atstājot “Euro Live Technologies” un “Accenture Latvia” vienības.

Gadu vēlāk tika fiksēts dalībnieku rekordskaits – 16(!) uzņēmumu komandas iesaistījās cīņā par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu. Vēlreiz spēcīgākās telpu futbola vienības statusu apliecināja “Evolution Latvia”, otro un trešo vietu ieņemot, attiecīgi, “Clarity Labs” un “Accenture Latvia”.

Pandēmijas apstākļos sacensības netika rīkotas, aizpērn septiņu vienību konkurencē uzvaras laurus plūca “Tet”, kam sekoja “C.T.Co” un “Bite One IT” komandas, bet pērn, arīdzan startējot septiņām komandām, par uzvarētājiem tika kronēti “LMT”, vietas uz godalgoto pjedestāla ieņemot arī “C.T.Co” un “Bite One IT” vienībām.

Turnīra oficiālā mājas lapa: www.fta.lv/it.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Lakševics,
Tālrunis: 29170606
E-pasta adrese: kaspars.laksevics@gmail.com