pasvaldibas-forums

Notiks forums “Pašvaldība – digitālās sabiedrības veidotāja”

Otrdien, 15. septembrī, tiešsaistē notiks forums pašvaldību vadītājiem “Pašvaldība – digitālās sabiedrības veidotāja”.

Foruma mērķis ir vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu pašvaldību vidū, dalīties ar labo praksi, kā arī diskutēt par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām digitālas sabiedrības veidošanā.

Skatītājus sagaidīs intensīvs rīta cēliens ar divām lekciju un diskusiju sesijām programmā. Pirmā sesija veltīta attālināto pakalpojumu saņemšanas tēmai, kurā Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks informācijas tehnoloģiju jautājumos Guntars Krasovskis stāstīs kādus rīkus pašvaldības izmantoja ierobežojumu laikā, lai darbiniekiem nodrošinātu pilnvērtīgu darba vidi. Turpretī Swedbank klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs ļaus ielūkoties bankas pieredzē klientu apkalpošanas kanālu transformācijā. Pieredzē ar jaunu risinājumu pašvaldību klientu informācijas pārvaldībai dalīsies Mārtiņš Plīkšs, Rīgas domes informācijas tehnoloģiju centra projektu izstrādes nodaļas vadītājs. Pirmo sesiju noslēgs ar diskusiju: Gatavs darbam digitālajā laikmetā.

Otrā sesija būs veltīta administratīvi teritoriālajai reformai – Ko vērts zināt pašvaldībai? Kā jūtas pašvaldība starp divām reformām? Kādas labas pārmaiņas sagaidām? Par šiem un citiem jautājumiem lektori un diskusiju dalībnieki – ZZ Dats direktora vietnieks Dainis Dosbergs, Valsts kontroles padomes loceklis Edgars Korčagins, Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektore Lienīte Reinsone, Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis un Tukuma novada Domes izpilddirektora p.i. Inese Valtere.

Forumu noslēgs vieslektores Marijas Ābeltiņas lekcija par pārmaiņu vadību – kā pielāgoties un vadīt komandu pārmaiņu laikā.

Reģistrēties forumam var līdz 10. septembrim.

 

Forumu organizē: ZZ Dats, Swedbank

Informatīvais partneris: Latvijas Pašvaldību savienība