domadigitali

Noslēgusies #DomāDigitāli iniciatīva

Ar aizraujošu aktiera un režisora Jura Žagara lekciju par cilvēcisko attiecību enerģijas uzturēšanu digitālajā vidē un dinamisku rīta rosmi Eiropas čempiones pludmales volejbolā Anastasijas Kravčenokas vadībā šodien noslēdzas #DomāDigitāli divu nedēļu attālinātu pasākumu maratons, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmumiem integrēt digitālās tehnoloģijas uzņēmējdarbībā, veicinot to konkurētspēju un efektivitāti.

Iniciatīvas #DomāDigitāli ietvaros no 18. līdz 29. maijam notika 35 iedvesmojuši tiešsaistes pasākumi, kuros piedalījās 52 eksperti. Kopējais tiešsaistes video skatījumu skaits sasniedza 40 tūkstošus. Pēc pasākumiem ikvienam interesentam bija pieejamas bezmaksas mentoringa sesijas par dažādiem ar biznesa attīstību saistītiem jautājumiem, kuras vadīja 35 pieredzējuši savas jomas eksperti. #DomāDigitāli saturs arī turpmāk būs pieejams interneta vietnē gudralatvija.lv.

#DomāDigitāli partneru aprēķini par laika ietaupījumu, izmantojot tiešsaistes pasākumos aplūkotās digitālās tehnoloģijas, liecina, ka ikviens, kurš vienu reizi nedēļā paraksta e-dokumentu, saņem vienu e-pakalpojumu, strādā no mājām vienu darbadienu, izmanto DeskTime darba produktivitātes rīku un paņem vienu grāmatu e-bibliotēkā, var ietaupīt līdz pat 15 stundām nedēļā. Tas ir vērā ņemams laika ietaupījums, ja darba nedēļa ilgst 40 stundas.

“#DomāDigitāli divu nedēļu garumā parādīja, ka sabiedrības interese par iespēju pilnveidot savas digitālās prasmes un papildināt zināšanas par digitālo tehnoloģiju praktisku pielietošanu darbā un biznesā ir milzīga. Pateicoties partneru atbalstam, kopīgiem spēkiem mums izdevās radīt pasākumu kopumu, kas satura bagātības ziņā ir pielīdzināms milzīgai konferencei. Vēlos teikt vislielāko paldies visiem partneriem, jo bez to iesaistes tik vērienīgs un daudzpusīgs pasākumu kopums nebūtu iespējams,” norāda Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

“Pēdējie mēneši ir parādījuši, ka ikviens no mums spēj apgūt jaunas tehnoloģijas, ja vien ir nepieciešamība pēc tām. Šobrīd mēs redzam, ka soli pa solim tiek mīkstināti ārkārtējās situācijas ierobežojumi un dzīve pamazām atgriežas ierastajās ritmā. Taču jau tagad var pamanīt būtiskas izmaiņas – pateicoties tehnoloģijām, šobrīd biznesā, izglītībā un arī valsts pārvaldē parādās jauni darba organizācijas modeļi, kuros tiek apvienots labākais no abām pasaulēm – fiziskās klātienes un digitālās vides. Digitālās transformācijas process ir sācies. Nākotnē tas stiprinās mūsu sabiedrību un palielinās darba produktivitāti. Domāsim digitāli!” uzsver Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente prof. Signe Bāliņa.

#DomāDigitāli partneri: Microsoft, Accenture, Andris Reizenbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Draugiem Group, Ekonomikas ministrija, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, banka Citadele, interneta veikals 220.lv (Pigu Group), ELVA, Squalio, Datorzinību centrs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras informācijas sistēmu centrs, Cēsu pašvaldība, Tilde, Printful, Roadgames.com, Desktime.com un Valsts #196.

Plašāka informācija:
Kaspars Līcītis,
mediju attiecību konsultants
Tālr.: 29660003
E-pasts: kaspars.licitis@mrsgrupa.lv