LU jauno tehnoloģiju un inovāciju diena

Jau otro reizi Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā Torņakalnā notiks pasākums ,,LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju diena”, kas šogad tiks aizvadīts 25. septembrī – nedēļā, kad Latvijas Universitāte svinēs savu 101. dzimšanas dienu.

Šogad pasākuma galvenais vadmotīvs ir ,,viedā universitāte’’. Pasākums dod iespēju studentiem, pētniekiem un absolventiem demonstrēt gada laikā paveikto, kā arī radīt jaunas, inovatīvas idejas.

Pirmo reizi galvenā pasākuma gaidīšana tiks īsināta ar ,,Tehnoloģiju pēcpusdienām’’ jeb iesildošām lekcijām trīs nedēļu garumā – 10. septembrī stāstīs ,,Kā septiņās minūtēs pārliecināt par savu ideju’’, 17. septembrī tiks apspriesta ,,Viedā pilsēta un viedā universitāte’’, savukārt 24. septembrī jeb dienu pirms galvenās pasākuma dienas gaidāmas izzinošas sarunas par to, kā tehnoloģijas maina mūsu dzīvi.

Kā minēts, pasākums tiks aizvadīts otro gadu pēc kārtas, taču tā būs pirmā reize, kad tā laikā Latvijas Universitāte atzīmēs savu jubileju – Latvijas Universitātei 101! Līdz ar to viens no dienas gaidītākajiem notikumiem būs LU jubilejas vakars ar sarunām, mūziku un dejām!

Pasākuma programma tiks paziņota gaidāmo nedēļu laikā. Pasākuma klātienes apmeklējums tiks uzraudzīts, balstoties uz tā brīža valsts noteiktajiem ierobežojumiem, taču ikviens interesents var būt drošs, ka pasākumam būs iespēja sekot līdzi jebkurā gadījumā, jo gan dienas programmai, gan vakara daļai būs pieejama video tiešraide. Pasākuma klātienes apmeklētājiem ieeja būs bez maksas.

UZZINĀT VAIRĀK:

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienu organizē Latvijas Universitāte. Tās norisi atbalsta LU Studentu padome un LU Absolventu klubs. Pasākums tiks realizēts projekta ,,LU Inovāciju granti studentiem’’ ietvaros.