LIKTA un LU Inovāciju centrs aicina interesentus pieteikties bezmaksas kursiem digitālo prasmju pilnveidei

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) un Microsoft projekta “Virtuālās prakses Baltijā” ietvaros piedāvā interesentiem iespēju pieteikties bezmaksas tiešsaistes kursiem darba tirgū augsti pieprasītu digitālo prasmju pilnveidei:

  • Biznesa un datu analīze (ar Power BI):datu izgūšana, biznesa atskaišu sagatavošana un vizualizācija, biznesa scenāriju analīze.
  • Programmu un lietotņu izstrāde (bezkoda programmēšana ar Power BI): uzņēmuma iekšējo procesu automatizēšana, lietotņu izstrāde darba virsmām un mobilajiem telefoniem.

Kurss “Programmu un lietotņu izstrāde” sāksies š.g. 4. augustā, mācības notiks katru trešdienu no plkst. 17.00 četras nedēļas pēc kārtas.

Kurss “Biznesa un datu analīze” sāksies š.g. 3. augustā, mācības notiks katru otrdienu no plkst. 17.00 četras nedēļas pēc kārtas.

Mācības notiks latviešu valodā, bet mācību materiāli būs angļu valodā. Lai varētu mācīties, jābūt angļu valodas pamatprasmēm un jāprot strādāt ar Microsoft Office programmatūru.

Mācību dalībniekiem būs pieejamas arī bezmaksas konsultācijas. Pēc eksāmena veiksmīgas nokārtošanas kursa beidzēji saņems apliecinājumu par mācību vielas apguvi un varēs pieteikties virtuālajai praksei uzņēmumos.

Pieteikties kursiem iespējams šeit: www.balticinternships.eu!

Plašāka informācija par abiem kursiem šeit: https://www.lumic.lu.lv/digitalo-prasmju-programma-main/digitalo-prasmju-pilnveides-programma-2021-2022/

No septembra būs pieejami arī kursi “Digitālais mārketings” un “Excel funkcionalitāte biznesa vajadzībām”.