Latvijas skolas un augstskolas aicina pieteikties IT drošības pasākumam “Cyber Battle”

Latvijas skolām un augstskolām ir iespēja piedalīties reģionālajā IT drošības pasākumā “Cyber Battle”, kurā pulcēsies jaunieši un IT pedagogi no Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģiona. Pasākumu organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Igaunijā sadarbībā ar Tartu Universitātes Jauniešu akadēmiju.

Cyber Battle ir domāts jauniešiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem. Galvenais mērķis ir padarīt jauniešus kiberprātīgākus, apgūstot zināšanas šajā jomā caur praktiskiem kiberkursiem. Jaunieši tiek aicināti pieteikties līdz 16.septembrim izveidot un pieteikt komandas (3-5 cilvēki). Septembra beigās sāksies apmācības un kibercīņas sērijas (bootcamps, notiks attālināti). Finālisti no katras valsts tiksies Tartu uz finālcīņu 29.oktobrī. Kiberpieredze nav nepieciešama – svarīga ir interese par IT un kiberpasauli! Informācija un saite uz reģistrāciju https://www.ctftech.com/events/cyber-battle-of-nordic-baltics-2022/

Savukārt IT pedagogi un specialisti tiek aicināti uz forumu (29.oktobrī, notiks paralēli finālcīņai Tartu, hibrīdformā, programma un saite uz reģistrāciju https://www.ctftech.com/cybercation/). Pasākuma dalībnieki dalīsies ar pieredzi IT un kiberizglītības jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, sniegs pārskatu par kibermācību metodēm un situāciju reģionā, kā arī veidos kontaktu un sadarbības tīklu starp izglītības iestādēm un organizācijām Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā. Pieteikšanās termiņš forumam ir 10.oktobris.