Izziņo jaunas Windows 11 funkcijas

Microsoft šodien, 28.februārī, izziņo jaunas funkcijas operētājsistēmā Windows 11. Šis Windows 11 atjauninājums atspoguļo gan jaunās mākslīgā intelekta laikmeta priekšrocības, gan būtiski uzlabo datora lietošanas pieredzi.

Galveno jaunumu vidū ir:

• Jaunā ar mākslīgo intelektu darbinātā Bing pārlūkprogramma: drīz simtiem miljonu Windows 11 lietotāju varēs piekļūt šai jaunajai tehnoloģijai, lai meklētu, tērzētu, atbildētu uz jautājumiem un ģenerētu saturu tieši no Windows uzdevumjoslas. Ja lietotāji izmanto Bing priekšskatījumam, viņiem vienkārši jāinstalē šodienas Windows 11 atjauninājums, lai izmantotu jauno meklēšanas lodziņu. Ikviens, kas vēlas pievienoties Bing priekšskatījumam, tiek lūgts reģistrēties šajā gaidīšanas sarakstā.

• iPhone lietotāji varēs sasaistīt savus tālruņus tieši ar datoru, kurā darbojas operētājsistēma Windows 11, izmantojot jauno Phone Link priekšskatījumu operētājsistēmai iOS. Lietotāji pamanīs arī uzlabotu skārien-funkciju pieredzi, pilnekrāna logrīkus un ātro piekļuvi Windows 365 lietotnei.

• Sistēmā Windows 11 ir iekļautas arī jaunas mākslīgā intelekta funkcijas pogā “Start”, kā arī gaidāmi citi nepārtraukti atjauninājumi, lai padarītu operētājsistēmu pieejamāku un ilgtspējīgāku, saskaņā ar Microsoft apņemšanos nodrošināt kvalitāti un ērtu lietošanu visā sistēmā un lietojumprogrammās.

• Jaunu pieejamības funkciju vidū ir Braila displeja atbalsts un uzlabota balss piekļuve galvenajās lietotnēs.

• Jauni enerģijas patēriņa ieteikumi ļauj lietotājiem taupīt enerģiju un mazināt ietekmi uz vidi.

Vairāk informācijas par jaunajām funkcijām un to izmantošanu var atrast jaunākajā Microsoft emuārā: Windows Experience Blog.