IT Futzāls pieteikšanās 2020

IT FUTBOLA KAUSS 2020

Aicinām pieteikt jūsu organizācijas komandu tradicionālajai Latvijas kausa izcīņai telpu futbolā IT profesionāļiem, kas šogad risināsies 22. un 29.martā mājīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

Turnīru rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA), sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA). Pērn sacensībās pirmo reizi piedalījās 15 komandas, spraigajā konkurencē triumfējot un ceļojošo LIKTA kausu iegūstot “Evolution Latvia” vienībai. Šogad plānots sasniegt vismaz 18 dalībnieku skaitu (maksimums – 21).

Arī šopavasar sacensības risināsies divās kārtās: 22.martā priekšsacīkstes, 29.martā – spēles par vietām, kopumā katrai komandai nodrošinot 10 spēles. Arī dalības maksa palikusi nemainīga – EUR 300, turklāt, kā ierasts, daļa no tās tiks novirzīta labdarībai.

Ja  jūsu uzņēmumu ir ieinteresējis piedāvājums startēt 2020.gada Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā IT uzņēmuma komandām, lūgums līdz 28.februārim nosūtīt apstiprinājumu turnīra izpilddirektoram Kasparam Lakševicam uz e-pastu kaspars.laksevics@gmail.com, norādot komandas nosaukumu, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru un e-pasta adresi.

FTA un RFF ir vairāk nekā 15 gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c. Šogad pirmo reizi notiek Latvijas korporatīvais (uzņēmumu) telpu futbola čempionāts ar astoņu vienību piedalīšanos, t.sk. – trim IT un telekomunikāciju uzņēmumu komandu dalību.