IT TELPU FUTBOLA GRUPU SADALĪJUMS

Šo svētdien, 10.martā, sāksies Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu futzāla čempionāts, kurā sacentīsies rekordliels komandu skaits – 16! Pēc priekšsacīkstēm, otrajā posmā vienības sadalīs medaļu komplektu trīs līgās – Elites, Izaicinājuma un Cerību.

Šogad, ņemot vērā komandu skaitu, izspēles kārtība nedaudz mainījusies, proti: pirmajā dienā, 10.martā, komandas, sadalītas grupās pa piecām līdz sešām vienībām katrā, sacentīsies priekšacīkstēs, bet otrajā spēļu dienā, 17.martā, izspēlēs mačus par vietām savās grupās, atkarībā no priekšsacīkstēs sasniegtajiem rezultātiem (tādā veidā Latvijas IT uzņēmumi cīnīsies par medaļām ar sava līmeņa futzāla komandām). Katrai komandai kopumā tiks garantētas vismaz astoņas spēles.

Priekšsacīkšu apakšgrupu izloze notika 6.martā Lavijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā, klāt esot organizatoru – RFF un LIKTA, kā arī komandu pārstāvjiem.

Izlozes rezultāti:

A grupa: “Tieto”, “Scandiweb”, “Also Cloud / Datakom”, “SPH Engineering”, “C.T.Co”, “Tet”;
B grupa: “Accenture”, “Cognizant”, “Magebit”, LVRTC, “Autentica”;
C grupa: “Evolution Latvia”, “Dynatech”, “TestDevLab”, “Clarity Labs”, “Emergn”.

Visas turnīra cīņas tiks aizvadītas Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, spēļu sākums pulksten 10:00.

Sacensības rīko Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA), sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) un Latvijas Futbola federāciju (LFF).