IT Futzāls pieteikšanās 2020

IT futzāla kauss 2020 – ATCELTS

Ņemot vērā Covid-19 izplatību Latvijā, turnīrs par kausu telpu futbolā IT profesionaļiem IR ATCELTS!!!

Aicinām pieteikt jūsu organizācijas komandu tradicionālajai Latvijas kausa izcīņai telpu futbolā IT profesionāļiem, kas šogad risināsies 11. un 18.oktobrī Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

Turnīru rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA), sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA). Pērn sacensībās pirmo reizi piedalījās 15 komandas, spraigajā konkurencē triumfējot un ceļojošo LIKTA kausu iegūstot “Evolution Latvia” vienībai. Šogad organizatoru plānus (sasniegt vismaz 18 komandu atzīmi) ietekmējusi vīrusa pandēmija, tomēr sacensības, kaut arī pus gadu vēlāk nekā sākotnēji iecerēts, tomēr notiks, turklāt mērķis ir pulcēt vismaz 12 vienības (maksimums 18).

Arī šogad sacensības risināsies divās kārtās: 11.oktobrī priekšsacīkstes, 18.oktobrī – spēles par vietām, kopumā katrai komandai nodrošinot astoņas līdz desmit spēles. Arī dalības maksa palikusi nemainīga – 300EUR, turklāt, kā ierasts, daļa no tās tiks novirzīta labdarībai.

Ja  jūsu uzņēmumu ir ieinteresējis piedāvājums startēt 2020. gada Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā IT uzņēmuma komandām, lūgums līdz 25.septembrim nosūtīt apstiprinājumu turnīra izpilddirektoram Kasparam Lakševicam uz e-pastu kaspars.laksevics@gmail.com, norādot komandas nosaukumu, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru un e-pasta adresi.

FTA un RFF ir vairāk nekā 15 gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c. Šogad pirmo reizi notiek Latvijas korporatīvais (uzņēmumu) telpu futbola čempionāts ar astoņu vienību piedalīšanos, tostarp trim IT un telekomunikāciju uzņēmumu komandu dalību.