LIKTA jaunumi

INDUSTRIJU DIENA 2018

Lai dalītos zināšanās un pieredzē par aktualitātēm un tendencēm informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarē, kā arī rosinātu diskusiju par vispārīgo datu aizsardzības regulu, šī gada 30. novembrī noritēs pirmā Iekšlietu ministrijas Informācijas centra rīkotā informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) konference “Industrijas diena 2018”.

Aicinām IKT nozares ekspertus, profesionāļus, kā arī nozares publiskā sektora pārstāvjus konferencē piedalīties, uzstājoties ar prezentāciju par kādu no iezīmētajām tēmām.

Turpat pieejama arī detalizēta informācija par pasākuma norisi, kā arī tēmu izklāsts.

“Industrijas diena 2018” ietvaros plānots aplūkot aktuālākās IKT nozares attīstības tendences, piemēram, mākslīgā intelekta praktiskos pielietojumus, kiberdrošību,  sociālo inženieriju,  dokumentu digitalizācijas risinājumus un blokķēžu izmantošanu tajos, informācijas sistēmu izstrādes tendences, moderno platformu veiktspēju, pieejamību un mērogojamību to nodrošināšanā, 5G tīklu attīstību un citas ar IKT nozari saistītas tēmas.

Diskusijas otrajā daļā, uzņēmumu prezentāciju un produktu ekspozīciju laikā, varēs iepazīties ar aktuālajiem IKT tehniskajiem risinājumiem, piemēram, radiostaciju veidiem, vadu un bezvadu garnitūrām, to izmantošana trokšņainos un ekstremālos apstākļos, vebināru un konferenču aprīkojumu, dokumentu pārbaudes iekārtām, pasu un pirkstu nospiedumu lasītāju iekārtām, sejas attēla iegūšanas un atpazīšanas sistēmām, bezpilota lidaparātiem ar dažādām funkcionalitātēm, triecienizturīgām iekārtām un citiem.

Konference “Industrijas diena 2018” noritēs 30. novembrī no plkst. 8.30 līdz 16.30, Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijā (Čiekurkalna 1. līnija, 2. korpuss). Tajā piedalīsies līdz 130 Iekšlietu ministrijas un padotības iestāžu darbinieki. Konferences darba valoda: latviešu. Jūsu dalība konference tiks apstiprināta līdz 23.novembrim.

Papildus informācija: rakstot uz e – pastu: raimonds.reinicans@ic.iem.gov.lv vai zvanot: 67208787.