IKT Profesionāļu diena

IKT Profesionāļu diena 2020

LIKTA aicina biedrus iesaistīties Digitālā Nedēļa seminārā skolēniem un studentiem “IKT Profesionāļu diena” ( šī gada nosaukums “Tava profesija: Tehnoloģiju nozarē”) 

        Galvenais mērķis ir pulcēt kopā Latvijas pēdējo klašu skolēnus un pirmo kursu studentus, lai sniegtu praktisku un teorētisku ieskatu IKT (Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas) nozares plašajās iespējās. 2019. gada seminārā veiksmīgi tika realizēts satura koncepts, kas parāda IKT plašo spektru attiecībā uz nozarēm, kas izmanto tehnoloģijas savā darbā. Runājām par tehnoloģiju lietojumu un mežu nozari, medijiem un mākslīgo intelektu. 2020. gadā vēlamies turpināt tēmu par starpdisciplināro sadarbību un sniegt priekšstatu, ka IKT zināšanas mūsdienās sniedz pienesumu ikvienai nozarei kā medicīnā, tā autotransporta attīstībā.

        Praktiskās zināšanas vēlamies papildināt ar 1-2 iedvesmas stāstiem, kur tēmas varētu būt dažādas – lēmumu pieņemšana, baiļu pārvarēšana un uzņēmība!

Aicinām LIKTA biedrus iesaistīties semināra organizēšanā, piesakoties uz plānošanas darba grupas sanāksmi rakstot office@likta.lv. Laiks un vieta tiks precizēts. 

Kādā veidā iespējams iesaistīties?

  1. LEKCIJA, PRAKTISKĀ DARBNĪCA, MEISTARKLASE – ja Tu, Tava organizācija vai uzņēmums realizē lekcijas, praktiskās darbnīcas vai meistarklases, kas palīdzētu jauniešiem gūt priekšstatu par nozari AICINĀM TEVI LĪDZDARBOTIES, SEMINĀRĀ papildinot, saturu ar savu tēmu.
  2. TELPAS – ja Jums ir iespēja uzņemt savā organizācijā skolēnus un studentus līdzīgi kā “Atvērto Durvju Dienās”.
  3. INFORMĀCIJAS IZPLATĪŠANA UN CITI PRIEKŠLIKUMI, IESPĒJAS