Tehnoloģijas uzskaites un administratīvo procesu sakārtošanai

Kā iespējams atvieglot uzņēmuma uzskaites un administratīvos procesus? Mēs domājam, ka to iespējams izdarīt jēgpilni izmantojot tehnoloģijas un iedziļinoties risinājumu sniegtajās iespējās.

Aicinām apmeklēt semināru “Tehnoloģijas uzņēmuma uzskaites un administratīvo procesu sakārtošanai“.

 

KAD? 

KUR? 

CIKOS?

19.06.2019.

Place 11, Sporta iela 11, Rīga

9:00-12:30

Reģistrācija semināram bez maksas līdz 17.06.2019, vietu skaits ierobežots.

PROGRAMMA:

9:00-9:30   Reģistrācija un rīta uzkodas

9:30-10:00   Kā izvēlēties uzskaites sistēmu, kas palielinās uzņēmuma efektivitāti? Uzskaites sistēmas funkcionalitāte un izvēles kritēriji. Viktors Oškukovs, VISMA

10:00-10:30  Tehnoloģijas personāla procesu efektivizācijai – personāla atlase, uzskaite, vadība un ikdienas darbu optimizācija. Bruno Rejs Corns, VISMA

10:30-11:00  Kā kontrolēt izmaksas pa projektiem, darbiniekiem un citām dimensijām? Praktiski piemēri, izmantojot resursu vadības sistēmu Horizon un ar to integrējamus risinājumus. Raivis Bīskaps, VISMA

11:00-11:30  Datu analītikas rīki vadītājiem – kā padarīt atskaites ātri pieejamas un viegli saprotamas. Mārtiņš Olte, VISMA

11:30-12:30 Individuālas sarunas ar ekspertiem un risinājumu demonstrācija VISMA piedāvātajās sistēmās.

Latvijas uzņēmumi ir tikai digitalizācijas ceļa sākumposmā, nozaru asociāciju pārstāvji atzīst, ka lielākā daļa uzņēmumu ieviesuši dažus pamata IT risinājumus, bet par modernāko IT tehnoloģiju apgūšanu vēl tikai tiek domāts.

galvenie šķēršļi tiek minēti finanšu un zināšanu trūkums. Lai mudinātu Latvijas uzņēmumus ieviest jaunākās tehnoloģijas, LIKTA sadarbībā ar partneriem uzsāk izglītojošu kampaņu “Gudrā Latvija”.

Kampaņa “Gudrā Latvija” tiek rīkota ar mērķi izglītot Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus par jaunākajiem IT risinājumiem, mudināt tos ieviest savos uzņēmumos, sniegt tiem nepieciešamo informatīvo atbalstu.

DIGINNO

Digital Innovation Network – a unique network for innovative solutions in public-private co-operation to speed up the process towards the Baltic Sea Region digital single market.

VISMA ir lielākais IT uzņēmums Ziemeļvalstīs, kas specializējies IT produktu izstrādē un ieviešanā biznesa klientiem finanšu uzskaites, ERP un HRM vajadzībām. 

Uzņēmuma ekspertiem ir ilglaicīga pieredze dažādu Latvijas uzņēmumu biznesa vajadzību risināšanā, pielietojot tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Latvijā pazīstamākie VISMA produkti ir resursu vadības sistēma Horizon, personāla atlases risinājums EasyCruit un individuālie risinājumi biznesa inteliģences un sistēmu izstrādes jomā.