Gudrā Latvija: otrais posms

Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi aicināti novērtēt digitālo briedumu

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar partneri Smart-ID un atbalstītājiem Elva, Microsoft, Telema un projektu “DIGINNO” 2021. gadā uzsāk iniciatīvas “Gudrā Latvija” otro posmu, kurā turpinās novērtēt Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu digitālo briedumu, kā arī izglītos uzņēmējus par IT risinājumiem, kas palīdz strādāt efektīvāk un kļūt konkurētspējīgākiem.

Iepriekšējais gads ir nesis daudz pārmaiņu, tāpēc – lai novērtētu pašreizējo aktuālo Latvijas uzņēmumu digitalizācijas līmeni, aicinām aktualizēt Digitālā brieduma testa atbildes, saņemot atbilstošu novērtējumu, ieteikumus un risinājumus, kurus varēsi ieviest savā uzņēmumā. Testa īsās versijas aizpildīšana prasīs vien 5min, detalizētāka atbilžu sniegšana – 20 min.

Tie, kuri līdz 14. februārim aizpildīs Digitālā brieduma testu, piedalās izlozē! Dāvanā datorsoma no “Gudrā Latvija” partnera Smart-ID un citas vērtīgas balvas.

Tāpat varam pačukstēt, ka jau pavisam drīz gaidāmi izglītojoši vebināri, mentoringa sesijas un citas aktivitātes!

Kampaņa “Gudrā Latvija” tiek rīkota ar mērķi izglītot Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus par jaunākajiem IT risinājumiem, mudināt tos ieviest savos uzņēmumos, sniegt tiem nepieciešamo informatīvo atbalstu.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz office@likta.lv

PARTNERIS

ATBALSTĪTĀJI

Microsoft