VIDZEMES INOVĀCIJU NEDĒĻA 2024

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 26.02.2024 - 01.03.2024
All Day

Categories


No 26. februāra līdz 1. martam un šajā reizē par virstēmu, ko aplūkot saistībā ar inovētspēju, Vidzemes plānošanas reģions ir izvēlējies tēmu DAŽĀDĪBA. 

Vidzemes inovāciju nedēļas organizatoru komandas redzējumu par to, kāpēc ir aktuāli pētīt šo tēmu sasaisti dziļāk, plašāk un pamatīgāk, atradīsiet pielikumā. 

Kā dažādības potenciāla izmantošanu ikdienas darbā uzlūko jūsu komandā? Varbūt jūsu organizācijai jau ir pieredze, kā veidot komandu, ievērojot un iekļaujot dažādības aspektus, lai rosinātu jaunu produktu vai procesu radīšanu? Iespējams, zināt kādu šīs jomas ekspertu, kuru būtu vērts dzirdēt pašiem un citiem? Aicinām organizēt pasākumus un aktualizēt šos jautājumus Vidzemes inovāciju nedēļā 2024! 

Dažādība ir inovācija. Ja kāds nav līdzīgs Tev, un galīgi nedomā tā, kā Tu – tas visbiežāk nozīmē, ka tieši viņš Tev var palīdzēt. Domā atšķirīgi! /Duncan Wardle, iD8 & innov8/ 

Pērn kopā pulcējām 24 pasākumu organizatorus, piedāvājot sabiedrībai 30 pasākumus, un tos apmeklēja teju 3000 interesentu – gan klātienē, gan tiešsaistē. Vidzemes inovāciju nedēļas organizatoru komanda priecāsies redzēt jūsu uzņēmumu kā vienu no pasākumu organizatoriem – Vidzemes inovāciju nedēļas līdzorganizatoru. Līdzorganizatora ieguldījums ir kvalitatīvi organizēts pasākums: konference, seminārs, darbnīca, paraugdemonstrējumi, konsultācijas, tīklošanās un citi, savukārt, ieguvums ir iespēja būt vienam no Vidzemes reģionā nozīmīga notikuma aktīviem dalībniekiem, plašākai auditorijai darot zināmu, ka arī Jūsu pārstāvētajai organizācijai inovāciju attīstība ir aktuāla. Atgādinām, ka dalības maksas nav – atliek tikai ieplānot un pieteikt savu pasākumu. 

Pasākumus jau tagad iespējams pieteikt elektroniski tīmekļa vietnē https://innovation.vidzeme.lv/lv/organizatoriem/pieteikt-pasakumu.html. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 2024. gada 19. janvārim. 

Kā pieteikt savu Vidzemes inovāciju nedēļas pasākumu? 

Centrālā inovācijas entuziastu tikšanās vieta būs Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietne https://innovation.vidzeme.lv. Tajā vienkopus būs ieraugāmi visi pasākumi, kas piecu dienu laikā tiks organizēti dažādās vietās un formātos. 

Pasākumu pieteikšanas forma veidota tā, lai organizatori informāciju par plānoto pasākumu varētu papildināt visa pieteikšanās perioda laikā. Atgādinām, ka akceptēti tiks tikai tie pasākumi, kas pieteikti norādītajā termiņā, kā arī saturiski atbildīs dažādības un inovācijas tematikai. 

Vidzemes plānošanas reģions apņemas nodrošināt plašu Vidzemes inovāciju nedēļas 2024 publicitāti, vienlaikus sniedzot atbalstu un padomus arī Jūsu organizēto pasākumu popularizēšanai. Pasākumu organizatoriem tiks nosūtīta Komunikācijas padomu rokasgrāmata, ja būs nepieciešams – organizēsim tikšanās, kā arī būsim vienmēr pieejami sarunām un konsultācijām. 

Jautājumiem:  

Atbalsts pasākumu organizatoriem: Marta Riekstiņa (marta.riekstina@vidzeme.lv, 25865495) 

Komunikācija un sabiedriskās attiecības: Sabīne Mieze (sabine.mieze@vidzeme.lv, 29475722) 

Koncepts: Laila Gercāne (laila.gercane@vidzeme.lv, 29120536)