Vebinārs: Publiskie iepirkumi. Aizsardzības un drošības dimensija

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 12.06.2024
10:00 - 11:30

Categories


Aicinām Jūs uz vebināru par publisko iepirkumu aktualitātēm aizsardzības un drošības iepirkumu jomā. Kopš kara sākuma Ukrainā šī joma ir strauji attīstījusies – pieauguši valsts budžeta tēriņi aizsardzībai, Saeima pieņēma jaunu Aizsardzības industrijas likumu un iestādes un kapitālsabiedrības plašāk piemēro pretendentu drošības pārbaudi IT un infrastruktūras jomās, īpašu uzmanību pievēršot piegādēm un pakalpojumiem no Ķīnas. Dalīsimies ar savu pieredzi šī regulējuma tapšanā, strīdu risināšanā Iepirkumu uzraudzības birojā un piegāžu drošības aspektiem.

Vebinārā 12. jūnijā plkst. 10:00-11:30 Sorainen publisko iepirkumu prakses grupas komanda aicina Jūs apspriest šādas tēmas:

  • Aizsardzības industrijas likuma jauninājumi jomas iepirkumos. Katrīne Pļaviņa-Mika, zvērināta advokāte.
  • Iepirkumu uzraudzības biroja prakse Aizsardzības un drošības jomas iepirkumu likuma piemērošanā Sabīne Stirniņa, jurista palīdze un Diāna Adamoviča, juriste.
  • Iepirkumu uzraudzības biroja prakse IT drošības jomā – MK 506. un 442. noteikumi. Katrīna Bičevska, zvērināta advokāta palīdze.

Lūdzam pieteikt savu dalību vebinārā, aizpildot reģistrācijas veidlapu vai rakstot uz e-pastu inese.engele@sorainen.com. Dalība vebinārā bez maksas.

Ja pazīstat kādu, kuram mūsu vebināra tēma arī būtu aktuāla, droši pārsūtiet mūsu ielūgumu un aiciniet reģistrēt dalību vebinārā.

Pirms pasākuma nosūtīsim Jums saiti uz MS Teams, lai varētu piedalīties vebinārā.

Ja ir radies kāds Jums interesējošs jautājums, lūgums to iesūtīt laicīgi un iespēju robežās uz tiem atbildēsim vebināra laikā.