Vebinārs “Kā nomērīt savas mājaslapas rezultātus? Google Analytics 4”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 19.10.2023
10:00 - 11:00

Categories


Jau 19.oktobrī tiekamies ar lektoru Jānis Birģelis viņa ieplānotajā bezmaksas vebinārā par analītiku – “Kā nomērīt savas mājaslapas rezultātus? Google Analytics 4”. 

Kā jau vairums no mums ir informēti, šogad Google Analytics mainījās no Analytics Universal uz Google Analytics 4. Par izmaiņām, jauninājumiem un daudz dažādiem noderīgiem knifiņiem uzzināsiet jau ceturtdienā 10:00. 

Jānis ir Infinitum Agency datu nodaļas vadītājs, ar Google #analytics kontiem darbojas jau 10 gadus. Savā darbā šobrīd darbojies ar vairāk kā 1000 uzņēmumu analītikas kontiem, daļu no tiem veidojot pats, daļu palīdzot sakārtot pašiem uzņēmumiem. Savā ikdienā daudz laika pavada automatizētu risinājumu izstrādei, lai uzņēmumu dzīve ar analītikas datiem būtu ērtāka. 

Ja neesi vēl paspējis reģistrēties šim un citiem vebināriem, to vari izdarīt te – https://www.digijourney.com/izaugsme-ar-google/ 

Apmācību programmas partneri ir spēcīgi un nemainīgi – Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA un Google. 

Uz tikšanos tiešsaistē!