Vebinārs “Kā auditēt jūsu intelektuālo īpašumu?”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 25.04.2024
10:00 - 12:30

Categories


Mēs ar prieku aicinām jūs uz īpašu vebināru, kas veltīts Pasaules intelektuālā īpašum dienai. Ņemot vērā dažādu mākslīgā intelekta rīku straujo lietošanas pieaugumu, mūsdienu dinamiskajā uzņēmējdarbības vidē intelektuālā īpašuma aizsardzība un pārvaldība ir būtiska, lai saglabātu konkurences priekšrocības. Šī iemesla dēļ mēs dalīsimies ar dažiem ieskatiem par to, kā veikt auditus un juridiskās pārbaudes, lai aizsargātu jūsu intelektuālo īpašumu.

Mūsu eksperti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas runās par:

  • Jūsu tiesību stratēģisko auditu: kā identificēt un aizsargāt savu intelektuālo īpašumu;
  • Autortiesību ievērošanu: kā pārliecināties, ka jūsu tiesības netiek pārkāptas un ka jūs nepārkāpjat citu tiesības;
  • Intelektuālo īpašumu programmatūrā: kā pārvaldīt intelektuālā īpašuma tiesības saistībā ar atvērtā pirmkoda komponentiem un licencēm.

Vebināru nevajadzētu palaist garām ikvienam, kas vēlas saprast, kā uz intelektuālā īpašuma objektiem raudzīties kā uz aktīviem, nevis izdevumiem.

Savus jautājumus varēsiet uzdot jautājumu un atbilžu sesijas laikā vai nosūtīt mums iepriekš, izmantojot reģistrācijas veidlapu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu anna.dsouza@sorainen.com.

Mūsu starptautiskā Intelektuālā īpašuma komanda ir jūsu rīcībā, ja jums ir nepieciešama konsultācija par jebkādiem juridiskiem jautājumiem, ar kuriem jūs saskaraties.