Vebinārs “Jauni digitālās vides izaicinājumi: kiberdrošība, datu aizsardzība, AI, starpniecība un citi aspekti”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 02.10.2023
10:00 - 12:00

Categories


Atkarība no informācijas tehnoloģijām un klātbūtne internetā ir daudzu organizāciju realitātes neatņemama sastāvdaļa. Digitālā vide veicina konkurētspēju, tomēr vienlaikus arī palielina finanšu, atbilstības un reputācijas riskus pašām organizācijām, to partneriem un klientiem. Šī ietekme nav palikusi nepamanīta publiskajā sektorā, un likumdevēji ir aktīvi strādājuši pie jauniem spēles noteikumiem. Rezultātā, atkarībā no darbības veida, digitālais elements organizācijas pakalpojumos, produktos vai arī vienkārši darbojoties privātajā jomā var nozīmēt vajadzību nodrošināt atbilstību vairākām jaunām prasībām. Aicinām Jūs uz mūsu ES Kiberdrošības mēnesim veltīto pasākumu, lai uzzinātu, kādi noteikumi būs attiecināmi uz tiem, kas atrodas digitālajā vidē.

Programmā:

  • Kā tiek un tiks regulēta digitāla darbība Latvijā? Ieskats jaunajās kiberdrošības (NIS 2), datu aizsardzības, digitālo produktu un risinājumu izmantošanas prasībās.
  • Pieredzes stāsts: saruna ar Oskaru Blumbergu, Swedbank Informācijas drošības vadītāju digitālo risinājumu un IT jomā.

Datums un laiks: 2023. gada 2. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 12.00

Vebināra norise: Tiešsaistē

Pieteikšanās: Līdz 1. oktobrim, reģistrējoties tiešsaistē. Dalībnieki saņems vebināra piekļuves informāciju uz reģistrācijas formā norādīto e–pasta adresi. Dalība vebinārā tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Dalība bez maksas.

Reģistrācija vebināram šeit