Vebinārs: Apdrošināšana pret kiberuzbrukumiem – kas jāzina uzņēmējiem?

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 11.05.2023
10:00 - 11:30

Categories


Vebinārs: Apdrošināšana pret kiberuzbrukumiem – kas jāzina uzņēmējiem?

Atrašanās vieta: MS Teams Live Event
Laiks: 10:00 – 11:30, maijs 11, 2023
Darba valoda: Latviešu/Angļu

Mūsdienās par kibernoziedznieku upuri var kļūt jebkurš uzņēmums un ikviens indivīds. Kibernoziegumu radītie zaudējumi veido 0,8% no pasaules IKP, skaitļos tie ir 600 miljardi ASV dolāru. Tas attiecas ne tikai uz lieliem starptautiskiem uzņēmumiem vai bankām. Praksē šie incidenti kļūst arvien biežāki arī Latvijā. Tāpēc kopā ar nozares ekspertiem organizējam šo pasākumu, lai sniegtu ieskatu par praktiskiem jautājumiem un to risinājumiem.

Vebināra laikā sniegsim ieskatu par to, kādi ir būtiskākie kiberdraudi mūsdienās, kādus aspektus ir būtiski dokumentēt, ja jūsu uzņēmums ir cietis no kiberuzbrukuma, un ko ir svarīgi zināt, ja vēlaties apdrošināt savu uzņēmumu pret kiberuzbrukumiem.

Jautājumi, kurus apskatīsim:

  • Kas būtu jāzina par kiberdrošību katram uzņēmumam? Kiberdrošības eksperta praktiskie padomi un ieteikumi

Kā vieslektoru esam aicinājuši Kirilu Solovjovu no uzņēmumam Possible Security, vienu no Latvijas vadošajiem kiberdrošības ekspertiem, lai sniegtu praktiskus padomus par biežāk sastopamajām problēmām, ar kurām uzņēmumi saskaras kiberdrošības jomā. Viņš sniegs praktiskus padomus un ieteikumus to risināšanai, kā arī pastāstīs, kā rīkoties, ja jūsu uzņēmums ir kļuvis par kiberizspiedēja upuri. Viņš arī dalīsies ar dažām atziņām par hakeru “izplatītākajiem slazdiem” un to, kā no tiem izvairīties.

  • Kas uzņēmumam jādara kibernozieguma gadījumā?

Sorainen vecākā juriste Jūlija Terjuhana dalīsies pieredzes stāstos un praktiskās zināšanās par to, kā risināt kiberincidentu no ziņošanas viedokļa, t.i., kādi aspekti ir jādokumentē un kurām valsts iestādēm par to jāziņo, kādi ir attiecīgie termiņi un informācija, kas jāiekļauj attiecīgajos ziņojumos. Vadošā speciāliste, zvērināta advokāte Santa Rubīna sniegs informāciju par to, kā rīkoties ar atlīdzību administrēšanu gadījumā, ja jūsu uzņēmums ir iegādājies kiberapdrošināšanu, un kā nodrošināt, lai incidents tiktu atrisināts ātri un efektīvi.

  • Kiberdrošināšana – kā tā darbojas? Kā tā var palīdzēt aizsargāt jūsu uzņēmumu?

Mūsu otrais vieslektors Andrius Barauskas, BUNDA apdrošināšanas nodaļas vadītājs, runās par tādiem jautājumiem kā: kas ir kiberapdrošināšana un ko tā sedz; galvenie kiberdraudi un kiberincidenti Baltijā; kā iegūt kiberapdrošināšanu; cik maksā kiberapdrošināšana. (Šī prezentācija būs angļu valodā)

Vebinārs notiks latviešu un angļu valodā.

Lūgums pieteikt savu dalību vebinārā, aizpildot reģistrācijas veidlapu vai rakstot uz e-pastu inese.engele@sorainen.com.

Dalība vebinārā ir bez maksas.