The Planet of skills. Renewed Perspective on Networking Potential

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 26.09.2023 - 27.09.2023
All Day

Categories


Aicinām Jūs uz starptautisku konferenci Eiropas Prasmju gada ietvaros “The Planet of skills. Renewed Perspective on Networking Potential” (Prasmju planēta. Jauns skatījums uz tīklošanās potenciālu), kas notiks š.g. 26. un līdz 27. septembrī. Konferenci organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Skillman International, Eiropas Izglītības fondu (European Training Foundation) un Europea Latvia. Konference plānota kā Latvijas izglītības politikas veidotāju un profesionāļu ieguldījums valsts profesionālās izglītības kvalitātes un konkurētspējas veicināšanai globālo pārmaiņu kontekstā.

Konferences mērķis ir  popularizētu Latvijas profesionālās izglītības sasniegumus un Latviju kā valsti ar lielu izglītības eksporta potenciālu un bagātu vēsturi un kultūru, sniedzot ieguldījumu arī Latvijas profesionālās izglītības internacionalizācijā, tai skaitā veicinot nozaru Izcilības un inovāciju centru attīstību un ilgtspējīgas pieejas, kā to paredz Latvijas Nacionālā attīstības plāna 2021. – 2027. gadam un Izglītības attīstības pamatnostādņu 2021. – 2027. gadam redzējums un uzdevumi.

Vienlaikus konference paplašinās Latvijas profesionālās izglītības darbinieku redzējumu par starptautiskām mācību un nodarbinātības tendencēm,  kā arī ļaus veidot jaunus sadarbības tīklus profesionālās izglītības kvalitātes pilnveidei. Sākotnējā informācija par konferenci un tās indikatīvā programma atrodama konferences mājas lapā: https://web.skillman.eu/sif2023

Lai piedalītos konferencē lūdzam jūs līdz 2023.gada 7.septembrim reģistrēties konferences dalībnieku portālā: https://learn.skillman.eu/enrol/index.php?id=157, izveidojot savu lietotāja profilu  un izvēloties vienu no dalības viediem, t.i. vai dalība klātienē (onsite- no voucher) vai dalība attālināti (online). Vēršam uzmanību tam, ka konferences mājas lapa ir pieejama angļu valodā.

Svarīgi! Lai izveidotu savu lietotāja profilu un saņemtu konferences dalībnieku portāla automātiski ģenerētu apstiprinājumu, pēc veidlapas obligāto lauku aizpildīšanas, būs jāatbild uz “drošības jautājumu”, kas domāts, lai pārliecinātos, ka profilu neveido robots. Vēršam uzmanību tam, ka minētais “drošības jautājums” var tikt uzdots arī vairāk nekā vienu reizi un līdz ar to, lai pabeigtu lietotāja profila izveidošanu, ir jāatbild uz visiem dalībnieku portāla ģenerētajiem “drošības jautājumiem” līdz parādās iespēja apstiprināt lietotāja profila izveidošanu.

Informējam, ka dalība konferencē ir bezmaksas, taču klātienes dalības vietu skaits ir ierobežots, jo plānots salīdzinoši liels  ārvalstu dalībnieku un viesu skaits. Tādējādi aicinām Jūs reģistrēties savlaicīgi, lai nodrošinātu iespēju piedalīties.

Pēc reģistrēšanās Jūs saņemsiet  e-pastu par to, ka Jūsu dalība ir apstiprināta. Pēc minētā e-pasta saņemšanas varēsiet piekļūt konferences mājas lapā pieejamajai detalizētākai informācijai konferences dalībniekiem. Vēršam arī uzmanību, ka konferences dalībnieku portāls reģistrācijas laikā var automātiski ģenerēt arī vairākus  e-pastus kā apliecinājumu Jūsu veiktajām darbībām. Šiem e-pastiem vairumā gadījumu ir vienīgi informatīvs rakstus, kas neprasa papildu rīcību. Būtisks ir tikai reģistrācijas apstiprinājums.