Tet sociālās kampaņas “Digitālās drošības ceļvedis” atklāšana

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 11.05.2022
17:00 - 21:00

Categories


Reģistrācijas forma šeit.

Kad: 11. maijā plkst. 17.00
Kur: Velvju zālē, kinoteātrī “Splendid Palace” , Elizabetes ielā 61

Vai Tev ir gadījies, kad digitālajā vidē satikts labs paziņa vai draugs, par lielu pārsteigumu uzmet vai notiek stipri dīvainas lietas, kuras pats it kā neesi ietekmējis? No bankas konta pazūd nauda, tiek bloķēti sociālo tīklu konti, jauns dators sāk strādāt aizdomīgi lēni vai Spotify pēkšņi sāk skanēt dziesmas, kas ir populāras citā kontinentā un Tev nekad nav patikušas… Vai pēc tam ir bijis neērti par to kādam ieminēties un stāstīt, cik muļķīgā situācijā esi nokļuvis?

Vai Tev pēc tam ir bijis neērti par to kādam ieminēties un stāstīt, cik muļķīgā situācijā esi nokļuvis?

Vari būt drošs, ka nebūt neesi vienīgais, kurš šādi domā, par piedzīvoto klusē un samērā viegli iekrīt blēžu nagos. Bet kamēr Tu klusē, ļaundari nesnauž – viņi izdomā arvien jaunas un jaunas idejas, kā izkrāpt ne tikai naudu, bet arī Tavu paziņu un draugu kontaktus, lai paplašinātu savu potenciālo upuru loku.

Ir pienācis laiks par to runāt skaļi! Iesākot sociālo kampaņu “Digitālais drošības ceļvedis”, Tet aicina uz atklāšanas pasākumā, kurā sabiedrībā zināmi dalīsies savos uzmetienos.

“Digitālais uzmetiens” piedalīsies:

  • Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks
  • Mūziķis Intars Busulis
  • TV producents un pasākumu vadītājs Dāvis Valdnieks
  • Ietekmētāju pētnieks un satura autors Deniss Ševeļovs
  • “Māmiņu klubs” vadītāja Sandija Salaka
  • Rakstniece un TV producente Lelde Kovaļova

Pasākumu vadīs Sanda Dejus, bet klātesošos muzikāli izklaidēs DJ Kārlis Ķilkuts.

Uzklausītie stāsti iedrošinās ikvienu ziņot atbildīgajām iestādēm par savām neveiksmēm digitālajā ceļā, kā arī mudinās apgūt, kā aizsargāties no ļaundariem savā telefonā, datorā, planšetē un jebkurā citā ierīcē, kas ir pieslēgta internetam.