Seminārs “Sadarbības biznesa modeļi”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 05.11.2021
10:00 - 14:00

Categories


Ilgtspējīga un videi draudzīga domāšana palīdz augt arī biznesam! Semināra dalībnieki iegūs inovatīvas idejas un praktiskus apliecinājumus, kā aprites ekonomikas principu ieviešana uzņēmējdarbībā palīdz attīstīties un kļūt konkurētspējīgākiem.

Būtiska semināra daļa tiks veltīta sadarbības jeb dalīšanās ekonomikas modeļiem un nākotnes tendencēm. Vairāki uzņēmumi dalīsies ar savu pieredzi un ieguvumiem, ieviešot aprites ekonomikas principus.

👉 2021.-2027.gada ES investīciju plānošanas perioda ietvaros aprites ekonomikas principu ieviešanai būs pieejams finansiālais atbalsts sākot no 2022.gada. Dalība seminārā ir iespēja pašiem uzņēmumiem ietekmēt ES atbalstāmo darbību veidus savas nozares attīstībai! Dalībnieki varēs uzdot jautājumus gan aprites ekonomikas ekspertiem, gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjiem. Seminārs norisināsies līdz plkst. 13:45.

Seminārā dzirdēsim:

  1. Ieskats aprites ekonomikas darbības principos.
  2. Sadarbības (dalīšanās) ekonomikas biznesa modeļi.
  3. Aprites ekonomika pilsētvidē kā papildu pievienotā vērtība un iespēja uzņēmumiem.
  4. Uzņēmēju pieredze un praktiskie izaicinājumi (EcoBaltia, Fiqsy, Lauku Ceļotājs, LMT).
  5. Diskusija starp dalībniekiem un aprites ekonomikas ekspertiem.

Pieteikties var līdz 5. novembra plkst. 10:00, rakstot ilze.putnina@medijutilts.lv. Pasākums notiks tiešsaistē Zoom platformā un tiešraidi varēs vērot arī VARAM Facebook lapā.