SAP Inovāciju un Inteliģences pasākums

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 14.09.2023
00:00

Categories


Pievienojies SAP Inovāciju un Inteliģences pasākumā

Nākamais uzņēmējdarbības digitalizācijas vilnis prasa no uzņēmēja apzinātu un tiešu pieeju investīciju un inovāciju jautājumiem. Vienlaikus ilgtspējība vēl nekad nav bijusi tik aktuāla kā tagad. Taču, lai kļūtu ilgtspējīgs un ietu līdzi laikam, uzņēmumam nepieciešamas gan investīcijas, gan ilgtermiņa vīzija un stratēģija.

Pievienojies mums SAP Inovāciju un Inteliģences pasākumā, lai uzzinātu, kādas jaunas digitālās vēsmas nepieciešamas Tavā biznesā, lai būtu soli priekšā jebkurām izmaiņām, ko nes mūsdienu mainīgā pasaule. Tas ir viens no lielākajiem šāda veida notikumiem, kurā nozares līderi un eksperti pastāstīs, kā dažādi SAP risinājumi var palīdzēt kļūt par inteliģentu un ilgtspējīgu uzņēmumu.

Mūsdienu strauji mainīgajā uzņēmējdarbības vidē jebkurā brīdī var rasties dažādi izaicinājumi, kas lielākā vai mazākā mērā ietekmē uzņēmuma tālāko izaugsmi. SAP Inovāciju un inteliģences pasākumā iezīmēsim aktuālākos no tiem. SAP eksperti arī iedos vajadzīgo zināšanu ceļamaizi un ieteiks piemērotākos digitālos risinājumus, kā šos izaicinājumus veiksmīgi un ātri  atrisināt. SAP kā globāls uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 50 gadus, kuru laikā uzkrāta milzīga pieredze par dažādām uzņēmējdarbības vidēm un to sagādātajiem izaicinājumiem. Tas ļauj palīdzēt gan Maziem-Vidējiem, gan Lielajiem uzņēmumiem veiksmīgi pārvarēt šos šķēršļus un sasniegt darbības izcilību.

SAP Inovāciju un inteliģences pasākumā uz skatuves kāps uzņēmumu vadītāji un viedokļa līderi, kuri dalīsies ar pieredzes stāstiem par izaicinājumiem, ar kuriem saskārušās viņu pārstāvētās nozares un kompānijas, un atklās, kādi SAP risinājumi palīdzējuši tos pārvarēt un turpināt veiksmīgu darbību. Paplašini savu redzesloku, ieklausoties ekspertu vīzijās un viedoklī par jauniem uzņēmējdarbības modeļiem, ilgtspējīgu biznesu, aktualitātēm HR jomā, piegādes ķēdēm utt. Gūsti vajadzīgo iedvesmu mūsdienu biznesa izaicinājumu risināšanā un kļūsti par ilgtspējīgu un veiksmīgu vadītāju.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar reālu klientu veiksmes stāstiem, ieklausīties nozares līderu redzējumā un izpētīt inovatīvus risinājumus, kas palīdzēs transformēt biznesu un būt soli priekšā konkurentiem. Arī mūsu zinošie partneri LeverX, un citi dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem un atklās, kā SAP risinājumi palīdzējuši viņu biznesa attīstībā.

Nepalaid garām iespēju gūt vērtīgas zināšanas, iesaistīties pārdomas rosinošās diskusijās ar nozares kolēģiem un atklāt, kā SAP un mūsu partneri var palīdzēt Tavam uzņēmumam kritisku biznesa izaicinājumu risināšanā. Reģistrējies tūlīt, lai saņemtu apstiprinājumu dalībai pasākumā.

Gaidīsim Tevi SAP inovāciju un inteliģences pasākumā, kas norisināsies 14. septembrī ATTA Centre, Rīgā. Vietu skaits ir ierobežots.

Reģistrācija pasākumam šeit.