Rīkojies šodien vai maksāsi rīt: pikšķerēšanas uzbrukumu dārgā ietekme uz biznesu Latvijā

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 19.03.2024
14:00 - 16:00

Categories


19. marts plkst. 14:00.

Vai jūsu uzņēmums ir gatavs stāties pretī kiberdraudiem internetā? Vai jūsu darbinieki ir pilnībā informēti un apmācīti, lai atpazītu un novērstu pikšķerēšanas uzbrukumus? Šajā interaktīvajā vebinārā Jums būs iespēja uzzināt, kā pikšķerēšanas uzbrukumi ietekmē uzņēmumus Latvijā un kā tos identificēt, novērst un aizsargāties no tiem.

  • Pikšķerēšanas un sociālās inženierijas uzbrukumu būtība: Iepazīstieties ar populārākajiem uzbrukumu veidiem un to, kā tie var ietekmēt jūsu uzņēmumu.
  • Monetārās izmaksas un sekas: Esiet informēti, kā šie uzbrukumi var ietekmēt jūsu uzņēmuma finanšu stāvokli un reputāciju.
  • Apmācības un prevencija: Uzziniet par efektīviem veidiem, kā apmācīt savus darbiniekus atpazīt un novērst pikšķerēšanas un sociālās inženierijas uzbrukumus.
  • Jaunākie risinājumi: Iepazīstieties ar jaunākajiem risinājumiem un tehnoloģijām, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu uzņēmumu pret šiem draudiem.

Programma tiks izziņota drīzumā.

Kāpēc piedalīties: Šis vebinārs sniegs jums konkrētas zināšanas un risinājumus, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma drošību un aizsargātu to no finansiāliem zaudējumiem un reputācijas bojājumiem, ko var radīt pikšķerēšanas un sociālās inženierijas uzbrukumi.

Plašāka informācija un registrācija šeit.