“Personas dati – nākotnes perspektīva! 2022″ Starptautiska konference

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 15.09.2022
10:00 - 16:00

Categories


Datu valsts inspekcija 15.09.2022. organizē starptautisku konferenci “Personas dati – nākotnes perspektīva! 2022”.

Konferencē “Personas dati – nākotnes perspektīva! 2022” uzstāsies vadošie speciālisti no Latvijas un ārvalstīm, lai dalītos ar savu pieredzi par dažādiem personas datu apstrādes un aizsardzības aspektiem.

Konferences laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajām tendencēm personas datu apstrādes un aizsardzības jomā dažādās nozarēs. Paneļdiskusiju laikā eksperti dalīsies pieredzē, apmainīsies viedokļiem, pārrunās iespējas un riskus personas datu aizsardzības jomā tagad un nākotnē.

Konferences darbs tiks organizēts trīs paralēlsesijās. Konference norisināsies angļu un latviešu valodā – sešos tematiskos blokos:

  • Cepumiņu laiks ir beidzies: jā vai nē? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par sīkdatnēm un lietotāju analīzi (profilēšana): Vai ir pieejamas alternatīvas sīkdatnēm? Jaunās tehnoloģijas un rīki, kas var aizvietot sīkdatnes.

  • “Pastāvēs, kas mainīsies”. Vai esam gatavi jaunam digitālās jomas regulējumam? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par Datu regulas uzraudzības mijiedarbību ar citiem normatīvajiem aktiem un gaidāmajām izmaiņām, kas saistīts ar jauno digitālo tiesību aktu pakotni.

  • Vai tikai sejas maska spēj nodrošināt anonimitāti? Smaidiet, citādāk Jūs neielaidīs veikalā! (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par sejas atpazīšanas tehnoloģiju izmantošanu publiskā un privātā sektorā, lai rastu atbildes uz jautājumiem – Kā darbojas sejas atpazīšanas tehnoloģijas? Vai emociju atpazīšana ir datu apstrāde?

  • Jaunie finanšu risinājumi – glābējs vai posts privātumam? (LV/ENG)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par finanšu identitāti un klienta profilēšanu, digitālo eiro un vai izmantojot jaunākās tehnoloģijas finanšu sektorā cilvēkam ir lielāka kontroles un pašnoteikšanās iespēja, personas datu apstrāde FinTech risinājumos.

  • Datu aizsardzības speciālists – uzņēmēja sabiedrotais vai uzraugs (LV)

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par datu aizsardzības speciālista atbildības ietvaru, lai rastu atbildi uz jautājumu – kā atrast līdzsvaru starp komersanta interesēm un datu aizsardzību?

  • Līdzsvars starp jauno tehnoloģiju ieviešanu un personas datu integritāti veselības jomā (LV).

Sesijas laikā dalībnieki diskutēs par tehnoloģiju inovācijām un zinātnes attīstības mijiedarbību ar veselības datu aizsardzību. Veselības datu digitalizācija.

Ņemot vērā, ka klātienē ir ierobežots dalībnieku skaits (500 dalībnieki), aicinām nosūtīt informāciju biedrības “Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija” biedriem agrajai reģistrācijai.

Lūdzam reģistrēties konferencei līdz 24.augustam – https://www.mittoevents.com/pdfp-2022/register

Dalība konferencē ir bez maksas.

Par dalību tiks izsniegts sertifikāts.

Ievērojot epidemioloģiskos piesardzības pasākumus, konferenci organizēsim gan klātienē, gan tiešsaistē.