Konference “Iedvesmas diena 2022: Stāsti par vides dizainu”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 11.08.2022
12:00 - 16:00

Categories


Konference “Iedvesmas diena 2022” šogad norisināsies 11. augustā. Tiešraidi, sākot no plkst.12:00, varēs vērot Start(IT) vai Latvijas Nacionālās bibliotēkas Facebook lapā. Pasākumam būs iespējams sekot līdzi arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Youtube kontā.

Aicinām pedagogus, skolēnus, viņu vecākus un ikvienu interesentu sekot līdzi iedvesmas stāstiem par vides dizainu. Pasākumu atklāsim ar īpašu notikumu, IT Izglītības fonds ar Accenture Baltics atbalstu Latvijas skolām dāvinās drukāta formāta mācību materiālus “Dizains un tehnoloģijas”.

Pasākumam reģistrējies ŠEIT, un esi pirmais, kas uzzina visus jaunumus par konferenci. Tie, kas būs reģistrējušies pasākumam, piedalās izlozē, par iespēju iegūt vienu drukāta mācību materiāla “Dizains un tehnoloģijas” eksemplāru.

Pasākuma dalībnieki:

40min pauze (14:10-14:50)

Ar konferences viesiem sarunāsies Haralds Burkovskis

Papildus, 12. augustā, klātienē, pedagogiem būs iespēja piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā “Apgūsti nākotnes prasmes šodien”. Pieteikšanās notiek līdz 9. augustam plkst. 12:00 (vietu skaits ir ierobežots).

Darbnīcai reģistrējies ŠEIT.

Pasākumu rīkoIT Izglītības fonds

Pasākumu atbalstaAccenture BalticsIzglītības un zinātnes ministrijaLatvijas Nacionālā bibliotēkaVefreshEDU VilniusWorkland TelegraphReihmanis un PartneriMākslas centrs Noass