Huawei Technologies Latvija tehnoloģiju izstāde

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 10.09.2021
11:00 - 17:00

Categories


Huawei Technologies Latvija aicina apmeklēt jaunāko tehnoloģiju izbraukuma izstādes atklāšanu, kas notiks 2021. gada 10. septembrī plkst. 11:00, Āzenes ielā 12 (pie galvenās ieejas RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātē). Izstāde būs pieejama tikai vienu dienu un būs atvērta līdz plkst. 17:00.

Pasākums tapis sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Pilnībā savienota, vieda pasaule strauji kļūst par realitāti. Globālās digitalizācijas tempi arvien pieaug, jo nozaru lietojumos ienāk tādas jaunās tehnoloģijas kā 5G, mākslīgais intelekts un mākoņdatošana. Tāpēc IKT nozare kļūs par ilgtspējīgas ekonomiskās attīstības stūrakmeni, jo tā palīdz tirgus nozarēm digitalizēties un tādējādi kāpinot ražošanas jaudu un produktivitāti.

Izstādē uz riteņiem būs iespēja iepazīt jaunākos Huawei tehnoloģiju risinājumus, kas šobrīd jau tiek realizēti dzīvē un nākotnē pozitīvi ietekmēs biznesu, dos jaunu efektivitāti un kvalitāti jau ierastām nozarēm, kā arī mainīs ierasto starppersonu komunikāciju. Apmeklējot izstādi, būs iespēja sīkāk pārrunāt gaidāmās tehnoloģiju tendences tirgū, jaunākos risinājumus, pakalpojumus, jaunas iespējas nozarēm, lietošanas piemērus un biznesa izaugsmes perspektīvas.

Ņemot vērā pandēmijas apstākļus, apmeklējot pasākumu, pie ieejas jāuzrāda derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apstiprina vakcināciju pret Covid-19 vai šīs infekcijas pārslimošanu, vai arī uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu.  Tāpat pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu.