HPC for research and development

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 06.10.2022
09:00 - 14:00

Categories


Uzņēmēji, kuri ikdienā strādā ar liela apjoma datu uzglabāšanu un prognozēšanu (simulācijām), aicināti iepazīt jaunākās zinātnes iespējas

Superskaitļošana jeb augstas veiktspējas skaitļošana (High-Performance Computing (HPC)) visā pasaulē uzņem apgriezienus, palīdzot gan zinātniekiem, gan valsts un privātajam sektoram, un uzņēmējiem – visiem, kuri strādā ar liela apjoma datiem vai veic dažāda veida simulācijas. HPC ļauj ātri un efektīvi sniegt rezultātu, ieekonomējot laiku un izmaksas.

Uzņēmēji, kuru darbības specifika saistīta ar liela apjoma datu uzglabāšanu, simulācijām un prognozēšanu, aicināti pievienoties zinātniskā semināra online versijai.

Īpašu uzmanību aicinām pievērst 6. oktobra lekcijām. Tajās tiks prezentētas iespējas, kuras sniedz superskaitļošana izcilības centros Eiropā, kā arī sniegti gatavi superskaitļošanas jeb High-Performance Computing (HPC) pielietojuma piemēri dažādās jomās (demo-cases).

  1. oktobris – gatavi HPC pielietojumu piemēri (demo-cases)

Trešo zinātniskā semināra dienu veltīsim pieredzes stāstiem. HPC joprojām ir inovācija, kuru izmantot kā palīgu zinātnē, valsts sektorā un biznesa vidē. Dažādie demo-cases, kurus piedāvāsim iepazīt trešajā darbsemināra dienā, parādīs, cik daudzveidīgi var izmantot HPC sniegtās iespējas.

Lai uzņēmējiem un akadēmiskajam personālam, kuri vēl tikai vēlas izmēģināt superskaitļošanas iespējas, palīdzētu tās detalizētāk saprast un iedrošinātu tās izmēģināt, būs iespēja noklausīties populārzinātnisku lekciju par to, kas ir tehnoloģisko un vides procesu modelēšana un kas ir mākslīgais intelekts.

Darba valoda – angļu.

Pasākumam aicinām pievienoties ZOOM tīklā. Lūk, 6. oktobra online pieslēgšanās links:

https://rtucloud1.zoom.us/j/97173569341

Detalizēta 6. oktobra darba programma: