ESG sarunas 11: ESG un nodokļi

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 30.01.2024
10:00 - 11:15

Categories


Aicinām uz ESG sarunu 11. vebināru 30. janvārī 10:00, kur šoreiz galvenā tēma – ESG un nodokļi.

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ir publicējusi vairākus ziņojumus un vadlīnijas attiecībā uz ilgtspējas un pārvaldības jautājumiem, kas attiecināmi uz starptautiskas grupas uzņēmumiem. Arī Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (ESAO) ir izstrādājusi “Transfertcenu vadlīnijas starptautiskajiem uzņēmumiem un nodokļu administrācijām”.

Šajā vebinārā sniegsim ieskatu tajā, ko šie dokumenti nozīmē un kā tos efektīvi izmantot veidojot uzņēmuma ilgtspējas stratēģiju.

  • Iepazīstināsim ar ilgtspējības sazobi ar biznesa stratēģiju, riskiem un zaudējumiem, liekot uzsvaru uz Latvijas transfertcenu tiesu praksi un praktiskām norādēm nodokļu risku mazināšanā,
  • Turpināsim par ESG un transfertcenu sazobi piegādes ķēdē, ņemot vērā idejas, kuras ļoti iespējams tiks apspriestas ESAO,
  • Iepazīstināsim ar ANO dokumentiem par ilgtspējas jautājumiem,
  • Aplūkosim transfertcenu aspektus oglekļa emisijas kvotu un oglekļa kredītu tirdzniecībā,
  • Iepazīstināsim ar Nodokļu ilgtspējas indeksu (Tax Sustainability Index) un tā izmantošanas iespējām Latvijas uzņēmumiem.

Vebinārs notiks latviešu valodā.

Lūgums pieteikt savu dalību vebinārā, aizpildot reģistrācijas veidlapu vai rakstot uz e-pastu inese.engele@sorainen.com.

Dalība vebinārā ir bez maksas.