eParaksts izdevīgāks

eID karte mobilā lietotne eParaksts mobile un eParaksta karte – kvalificēti paaugstinātas drošības e-Identitātes apliecināšanas rīki

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) decembrī ir reģistrēts kā vienīgais valstī kvalificēta paaugstinātas drošības elektroniskās identifikācijas pakalpojuma sniedzējs. Tas nozīmē, ka e-Identitātes apliecināšana ar visiem LVRTC izsniegtajiem e-Identitātes rīkiem – mobilo lietotni eParaksts mobile, eID karti, kā arī eParaksta karti un eParaksta karti+ – ir pielīdzināma personas identitātes apliecināšanai klātienē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Kvalificēta paaugstinātas drošības elektroniskās identifikācijas pakalpojuma sniedzēja statusu valstī nosaka LR Aizsardzības ministrijas pakļautībā esošā Digitālās drošības uzraudzības komiteja.

Integrē e-Identitātes apliecināšanas risinājumu!

LVRTC ir izstrādājis un bez maksas nodrošina jebkuram interesentam – iestādēm un komersantiem –  e-Identitātes apliecināšanas integrācijas rīkus visdažādākajām platformām – interneta vietnēm, mobilajām lietotnēm un informācijas sistēmām. eParaksta e-Identitātes apliecināšanas rīkus jau integrējuši gan lielākie publiskā sektora pakalpojumu sniedzēji, gan tādi komersanti kā apdrošināšanas kompānijas BTA, BALTA,  portāli Rēķini.lv un e-Pakalpojumi.lv un citi.

Lai saņemtu integrācijas risinājumu, raksti uz eparaksts@eparaksts.lv.   

eParaksts eID kartē – neierobežotā daudzumā un bez maksas!

No 2019.gada 1.janvāra visās eID kartēs, kurās ir aktīvs eParaksts, bez maksas ir iekļauts neierobežots eParakstīšanas reižu skaits. Tas nozīmē, ka visā kartes darbības laikā vari parakstīt neierobežotu daudzumu dokumentu  neatkarīgi no tā, vai eParaksts eID kartē izmanto privātu darījumu kārtošanai vai organizācijas dokumentu parakstīšanai.

Lai izmantotu eParakstu eID kartē neierobežotā daudzumā, Tev nav jāveic nekādas papildus darbības. Turpini lietot savu karti tāpat kā līdz šim – eParakstīšanas reizes tiks pievienotas kartei automātiski!

eParaksta kartei vairs neskaitām laika zīmogus!

Līdz ar eID kartē iekļautā eParaksta cenrāža maiņu, LVRTC veicis izmaiņas arī citu pakalpojumu cenrādī. Arī eParaksta karšu lietotājiem vairs nav jāmaksā par katru eParakstīšanas reizi, bet gan konstanta kartes abonēšanas maksa.

Izmaiņu mērķis bija radīt labvēlīgus apstākļus ar vien plašākai eParaksta izmantošanai oficiālajā saziņā, veicināt organizāciju interesi ar vien plašāk izmantot eParakstu un piedāvāt iedzīvotājiem e -pakalpojumus, kuru saņemšana pieejama ar eID karti vai citiem eParaksta nesējiem.

Virknei organizāciju jaunais cenrādis ļaus ne vien ietaupīt finanšu līdzekļus, bet arī paplašināt eParaksta pielietojumus organizācija!