emergn-sap-balva

“Emergn” saņem starptautisko “SAP” Baltijas Gada partnera balvu

Digitālās transformācijas uzņēmums “Emergn” saņēmis prestižo “SAP” Baltijas Gada partnera balvu. Ar šo balvu tiek novērtēti uzņēmuma centieni palīdzēt organizācijām radīt labākus pakalpojumus un optimizēt savu darbību, izmantojot “SAP” tehnoloģijas, jo īpaši tādās jomās kā analītika un automatizācija.

“Emergn” ir pasaules vadošā tehnoloģiju uzņēmuma “SAP” Zelta partneris, un tā piedāvātie analītikas risinājumi palīdz klientiem operatīvi apstrādāt lielus datu apjomus, kā arī uzlabot prognozēšanas un riska analīzes procesus. Savukārt “Emergn” automatizācijas kompetences centra komanda palīdz uzņēmumiem noteikt ar procesu, darbplūsmu un lēmumu automatizācijas palīdzību sasniedzamos mērķus, izvēlēties piemērotākos tehnoloģiju risinājumus (t.sk. “SAP Hana Cloud” platformā pieejamos rīkus) un tos ieviest. Tā rezultātā uzņēmumi ne tikai sāk darboties efektīvāk, bet arī spēj piedāvāt operatīvāku un labāku servisu saviem klientiem.

“Mēs esam lepni saukt “SAP” par klientu un sadarbības partneri dažādu inovāciju ieviešanā jau kopš 2006. gada. Uzņēmums ir apņēmības pilns turpināt sadarbību un priecājas par iespēju piedalīties tādu “SAP” produktu kā – “SAP Screen Personas” vai “Fiori Elements” pilnveidošanā,” norāda Kārlis Mikoss, “Emergn” Eiropas reģionālais vadītājs.

Abi uzņēmumi cieši sadarbojas arī vairāku inovāciju izstrādē. Viens no piemēriem ir nesen publicētais kopīgais pētījums “Taking a smarter approach to notifications through ML and AI” par mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta izmantošanu, kas paredz, ka dažādu programmatūru risinājumu ģenerētie paziņojumi (notifikācijas) tiek lietotājiem piedāvāti pēc iespējas piemērotākā brīdī, lai atvieglotu, nevis traucētu ikdienas darbu.