EMERGN finanšu rezultāti

Pakalpojumu uzņēmums “EMERGN” pērno gadu noslēdzis ar 14% apgrozījuma pieaugumu un divreiz lielāku peļņu.

Globālajā pakalpojumu uzņēmumā “EMERGN” ietilpstošais Latvijas uzņēmums AS “EMERGN” 2018. gadā sasniedzis 13,4 miljonus eiro lielu apgrozījumu jeb 14% pieaugumu pret 11,7 miljoniem eiro 2017. gadā. Savukārt, uzņēmuma peļņa aizvadītajā gadā ir dubultojusies – pieaugot no 677 tūkstošiem eiro 2017. gadā līdz 1,4 miljoniem eiro pērn. 

Uzņēmums “EMERGN”, kas 2018. gadā apvienojās ar “Exigen Services Latvia”, sasniegusi atzīstamu izaugsmi. Apgrozījuma un peļņas pieaugumu ir sekmējusi vairāku jaunu lielizmēra IT projektu īstenošana gan Latvijā, gan ārzemēs. Iepriekšējā gadā ir palielinājies arī uzņēmuma darbinieku skaits – pērn “EMERGN” pievienojušies vairāk kā 100 jaunu speciālistu visās Latvijas filiālēs, lai nodrošinātu pieaugošās prasības esošo un jauno projektu sekmīgai realizācijai.

“Ņemot vērā to, ka mēs lielākoties strādājam pie ilgtermiņa projektiem, mēs spējam nodrošināt uzņēmuma ilgtspēju. Arī pērn esam turpinājuši sadarbību ar mūsu ilggadējiem klientiem, kuru vidū ir Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Uzņēmumu reģistrs, kā arī SAP Vācijā,” uzsver AS “EMERGN” valdes loceklis Kārlis Mikoss.

Turpinot pakalpojumu attīstību, uzņēmums saskata labas iespējas sadarbības paplašināšanai ar uzņēmuma klientiem gan Latvijā, gan Rietumeiropas valstīs, kas ir AS “EMERGN” prioritārais stratēģiskais attīstības virziens. Atbilstoši uzņēmuma specializācijai galvenokārt lielo uzņēmumu apkalpošanā, lielāko daļu jauno klientu šogad plānots piesaistīt Vācijas, Lielbritānijas un Šveices tirgos.

Kā norāda K. Mikoss, tad: “EMERGN” mērķis ir turpināt savu izaugsmi kā vadošajam digitālās pārveides un produktu piegādes uzņēmumam Eiropas reģionā, palīdzot klientiem uzlabot produktu, programmatūras un pakalpojumu izstrādes procesu ātrumu un efektivitāti, kā arī veikto ieguldījumu atdevi. Galveno uzmanību veltīsim “EMERGN” izstrādātajai VFQ (ValueFlowQuality.com) produktu attīstības principu un procesu ieviešanai klientu uzņēmumos un pakalpojumu pilnveidošanai nepieciešamo tehnoloģiju risinājumu izstrādei, īpaši akcentējot mašīnmācīšanās, lietu interneta un mākslīgā intelekta tehnoloģiju radīto iespēju izmantošanu”.

“EMERGN” ir starptautiski atpazīstama pakalpojumu kompānija ar augstu kompetenci digitālās transformācijas jautājumos, kuras uzkrātā pieredze ļauj apkalpot un sniegt augstas sarežģītības pakalpojumus pasaules mēroga uzņēmumiem. “EMERGN” portfelī ir vairāk nekā 150 klientu 15 tautsaimniecības jomās, ietverot tādus pasaulē zināmus zīmolus kā “Walmart”, “GlaxoSmithKline”, “SAP”, “Marsh & McClennan”, “British Petroleum” un daudzus citus.