Ekskluzīva prezentācija jaunai maģistra programmai

17.februārī plkst.18:00 norisināsies ekskluzīva maģistra programmas prezentācija “Datu analītika un mākslīgais intelekts” jomā. Šis tiešsaistes pasākums ir īpaši paredzēts tiem, kuriem jau ir augstākā izglītība un kuri vēlas uzsākt savu karjeru IT jomā, kā arī IT speciālistiem, kuri vēlas paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju.

Pasākuma laikā tiks prezentēta jauna unikāla maģistra programma „Dubultais diploms datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts”, kas izstrādāta sadarbībā ar vienu no lielākajām un prestižākajām Lielbritānijas augstskolām – UWE (Bristol). Programmas absolventiem būs iespēja iegūt DIVUS diplomus un unikālu studiju pieredzi atbilstoši Lielbritānijas izglītības kvalitātes standartiem.

Prezentācijas laikā tiks stāstīts  par īpašo piedāvājumu topošajiem studentiem bez IT priekšzināšanām, un īpaši citu studiju virzienu programmu absolventiem būs pieejams transformācijas semestris, kura laikā students varēs iegūt nepieciešamās pamatzināšanas un prasmes IT jomā, lai šoruden veiksmīgi pievienotos dubultā diploma programmai.

Plašāka informācija un pieteikšanās prezentācijai šeit.