Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platforma svin 1 gada jubileju!

Eiropas Digitālo prasmju un darbavietu platformai šī gada 20. maijā aprit viens gads. Lai to atzīmētu, Eiropas Komisija, platformas komanda un nacionālās Digitālo prasmju koalīcijas 25 ES dalībvalstīs organizē dažādus pasākumus, kas ilgs vairāk nekā divas nedēļas. Plānoti dažādi semināri, interesanta satura publikācijas un citas saistošas aktivitātes nacionālām koalīcijām, to partneriem un citām ieinteresētajām pusēm. Visā Eiropā platformas 1 gada jubilejas pasākumi sāksies 19. maijā un turpināsies līdz 3. jūnijam.

Platforma sāka darbu 2021. gada maijā un gada laikā ir publicēti vairāk nekā 2000 noderīgu resursu: pētījumi un statistika, mācību programmas un tiešsaistes kursi, digitālās kompetences novērtēšanas rīki dažādām auditorijām. Platformā arī pieejama informācija par Eiropas dalībvalstu stratēģijām un labākajām praksēm digitālo prasmju vecināšanai, kā arī aktuāla informācija par digitālo prasmju jaunumiem un tiešsaistes semināriem un konferencēm.

Šobrīd platformā ir vairāk nekā:

  • 4000 reģistrēto lietotāju
  • 300 digitālo prasmju resursi
  • 200 mācību iespējas dažādiem digitālo prasmju līmeņiem
  • 50 labās prakses piemēri

Platformu uztur un kopīgi veido 25 nacionālās koalīcijas kopā ar Eiropas Komisijas ekspertiem.

Latvijas Digitālo prasmju partnerība ir daļa no tās un esam priecīgi dalīties savā pieredzē un iniciatīvās ar citām ES valstīm un mācīties vienam no otra!

Vairāk informācijas par Eiropas Digitālo prasmju un darbvietu platformas 1 gada jubilejas aktivitātēm un resursiem varat atrast ŠEIT.