#domadigitali-mentors

#DomāDigitāli ietvaros notiks bezmaksas mentoringa sesijas

18.maijā tiks atklāts vērienīgs attālinātu pasākumu kopums #DomāDigitāli – nebijusi iespēja uzņēmējiem un profesionāļiem īsā laikā apgūt vērtīgas zināšanas par biznesa digitalizāciju. Īpaši jāuzsver unikālā izdevība pēc pasākumiem pieteikties individuālajām mentoringa sesijām, lai saņemtu augstas raudzes profesionāļu padomus par dažādiem ar biznesa attīstību un digitalizāciju saistītiem jautājumiem.

Lai atbalstītu Latvijas uzņēmējus pašlaik tik aktuālajā digitālās transformācijas procesā, ziedot savu laiku mentoringa sesijām piekrituši Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente, profesore Signe Bāliņa, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns, Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks, kā arī citi pieredzējuši savu jomu eksperti no uzņēmumiem – nozaru līderiem kā Citadele, Tilde, ELVA, SQUALIO, Datorzinību centrs, SK ID Solutions AS, DEAC, kā arī valsts organizācijām, tostarp, VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Kultūras informācijas sistēmu centra.

Mentoringa sesiju tēmas ir pakārtotas #DomāDigitāli pasākumu tēmām. Tas nozīmē, ka, noklausoties iedvesmojošus stāstus no rīta, jau pēcpusdienā ir iespējams saņemt konsultācijas par aplūkotajiem jautājumiem. Plašāka informācija par mentoringa sesijām un pieteikuma anketa pieejama šeit.

“Microsoft un partneru gadskārtējā “Strādā jebkur!” diena šogad ir izaugusi un transformējusies jaunā formātā – iniciatīvā #DomāDigitāli. Vienas attālinātam darbam veltītas dienas vietā šogad notiks iedvesmojoši pasākumu 10 darbdienu garumā, kuru organizēšanā ir iesaistījušies 24 partneri, 27 izcilas personības un savas jomas profesionāļi. Mērķis ir viens – sniegt Latvijas uzņēmējiem prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas digitālo tehnoloģiju efektīvā pielietošanā ar mērķi audzēt biznesa konkurētspēju gan vietējā, gan starptautiskā mērogā,” uzsver #DomāDigitāli iniciatīvas idejas autore, Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmumiem integrēt digitālās tehnoloģijas uzņēmējdarbībā, Microsoft kopā ar partneriem no 18. līdz 29. maijam organizē #DomāDigitāli pasākumu kopumu. Desmit darbdienas katru rītu notiks iedvesmojuši semināri, kurus vieno digitālās transformācijas ideja. To tēmas ietver e-uzņēmumu dibināšanu, digitālo prasmju un rīku apguvi attālināta darba un komunikācijas plānošanai un organizēšanai, e-paraksta dažādās iespējas, kultūru un radošumu digitālajā vidē, digitālā mārketinga pamatus, biznesa uzsākšanu un tirdzniecību e-vidē, uzņēmuma vadību, grāmatvedības un finanšu pārvaldību.

#DomāDigitāli partneri: Microsoft, Accenture, Andris Reizenbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Draugiem Group, Ekonomikas ministrija, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, banka Citadele, Interneta veikals 220.lv (Pigu Grupa), ELVA, SQUALIO, Datorzinību centrs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras informācijas sistēmu centrs, Cēsu pašvaldība, Tilde, Printful, Roadgames.com, Desktime.com un Valsts #196.

Plašāka informācija:
Kaspars Līcītis,
mediju attiecību konsultants
Tālr.: 29660003
E-pasts: kaspars.licitis@mrsgrupa.lv