Digitālās nedēļas 2023 laikā notiks meistarklases uzņēmējiem

Aicinām Jūs uz pasākumu Digitālās nedēļas 2023 ietvaros – “Gudrā Latvija – Brančs un meistarklases uzņēmējiem”. Pasākums veltīts tēmai “Digitālie rīki un prasmes uzņēmējiem”, kurā tiks runāts par pieejamo atbalstu uzņēmumiem, digitalizācijas iespējām un veidiem, kā paaugstināt digitālo prasmju līmeni. Iniciatīvas “Gudrā Latvija” ietvaros tiks organizētas meistarklases uzņēmējiem – nozares eksperti dalīsies savā pieredzē un pastāstīs par rīkiem un pieredzi uzņēmumu digitalizācijā.

Meistarklases notiks 25. aprīlī plkst. 10:00-13:00 gan klātienē, gan attalināti. Lūgums reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu šeit: https://likta.lv/registracija-25-04-pasakumam/ un norādot dalības veidu un meistarklasi, ko Jūs vēlētos apmeklēt. Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīti visu meistarklašu materiāli uz norādīto e-pastu. ❗Vietu skaits klātienē ierobežots. ❗Klātienē pasākums notiks MINOX telpās, Gustava Zemgala gatvē 74 (ēka Teodors)

Attālināti tiešraide sāksies plkst. 10:30.

Darba kārtība:

10:00 – 10:30 Uzņēmēju brančs (klātienē)

10:30 – 11:00 Eiropas Digitālās inovācijas centri – atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā (būs vērojams arī attālināti)

Meistarklases (2 paralēlās sesijas):

11:00 – 11:30

  • Kā droši un efektīvi digitalizēt darījumu slēgšanu ? pasniedz SK ID Solutions (būs vērojams arī attālināti)
  • Kā atpazīt pikšķerēšanu? pasniedz Tet (tikai klātienē)

11:45 – 12:15

  • Klientu datu efektīva pārvaldība biznesa paplašināšanai, pasniedz Lursoft (tikai klātienē)
  • Uzņēmuma digitalizācija: ar ko sākt. Praktiski padomi un pieredzes stāsti, pasniedz Visma Enterprise & Jumis Pro (būs vērojams arī attālināti)

12:30 – 13:00

  • Darbinieku prasmju pārvaldības sistēma un iekšējo apmācību digitalizēšana, pasniedz Baltijas Datoru Akadēmija (būs vērojams arī attālināti)
  • Biznesa procesu pārvaldības rīki digitalizētā uzņemumā: iespējas un piemēri, pasniedz SAP (tikai klātienē)

13:00 – 13:10 – Klātienes meistarklašu kopsavilkums

13:10 -… Tīklošanās

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

#eprasmes23 #ADweeks23 #EuropeanYearofSkills #EDIH#EIDC#ESfondi#EUFunds #NextgenEU